top of page

Правила жизни: Мирослава Ульянина

Новым героем рубрики "Правила жизни" стала ведущая "Зважені та щасливі" на телеканале СТБ, мотивационный спикер и тренер в направлении healthy lifestyle, сертифицированный консультант по питанию и фитнесу Мирослава Ульянина. Своими жизненными принципами, нормами поведения и привычками Мирослава поделилась с редакцией Fashion Talksss.

Намагаюся жити тут і зараз, по максимуму, наче цей день останній і завтрашнього не буде.

На вмію ображатися на людей. Навіть на тих, хто зробив мені колись боляче. З усіма готова починати стосунки з чистої сторінки.

Відповідаю за усі свої рішення. Навіть, якщо потім розумію, що краще їх було не робити. Не перекладаю відповідальність на інших. Я – автор свого життя.

Спорт вчить ставити цілі і досягати їх. Ця модель фіксується у мозку і переноситься на інші сфери життя. Хочеш досягати життєвих цілей – займайся спортом.

Тренування приводять в порядок не лише тіло, але і думки.

Я сильна і рішуча, але чоловік поряд має бути сильнішим і рішучішим за мене.

Не боюся бути наодинці з собою. Можу сама піти в ресторан, кіно, театр чи поїхати у подорож.

Невиправний жайворонок. Обожнюю прокидатися близько 4-5. Вважаю, ранок найбільш продуктивною і, взагалі, найприємнішою частиною дня.

Маю місію: зробити життя людей більш здоровим. Бо здорова людина – щаслива і успішна.

Хочу видати кілька книг. Одну - з рецептами смузі, ще одну – з лайфхаками та порадами щодо healthy lifestyle. Давно маю готовий матеріал, лишилося знайти людину, яка зведе його докупи. Не роблю те, що мені не подобається. Життя надто коротке, щоб витрачати його на те, що тобі не подобається.

Критерій того, що ти на своєму місці, - вогонь в очах.

90 % того, що я п’ю, - це вода. 90 % того, що я їм, - це сирі овочі та зелень.

Надихаю людей і надихаюся людьми, бо вважаю їх найбільшою цінністю.

Маю власну систему сніданку, що складається з трьох етапів, і завдяки їй виглядаю і почуваюся здоровою та енергійною. 1) Вода з лимоном 2) зелений сік або смузі 3) повноцінний сніданок, в якому всі інгредієнти (білки-жири-вуглеводи) рослинного походження.

Healthy lifestyle - це інвестиція в себе.

Люблю випробовувати нове, експериментувати. Життя проживаю яскраво.

Не слідую трендам, а створюю їх.

Не люблю зупинятися на досягнутому. Завжди ставлю собі ціль - рухатися вперед і вгору.

Я оптиміст. Фокусуюся на позитиві, а всі негативні речі сприймаю як уроки та досвід. І тим самим переводжу негатив у позитив.

Comments


bottom of page