top of page

MustHave випустив колекцію вишиванок «Квіти України»




MustHave представив нову колекцію вишиванок з традиційними для українського вишивального мистецтва квітами. Бренд пропонує укорінювати нову сучасну історію важливого та символічного для українців одягу. 


«Ми багато років думали над запуском колекції вишиванок. Однак наважилися лише після початку повномасштабної війни. “Квіти України” – це вже наша четверта колекція з 2022 року, через яку ми передаємо культурні традиції з урахуванням сучасних сенсів та запитів часу», – коментує колекцію співзасновниця MustHave Анна Бец.





У новій колекції MustHave використали три основні флористичні символи, які відображають багатство української природи, її краси та гармонії – Волошки, Барвінок та Мальви. 


Волошки символізують красу, кохання та відданість, тож вишиванка з таким орнаментом виражає любов до рідної землі та традицій. Барвінок – це символ вірності, сили духу та відданості своїм ідеалам. А от мальва символізує красу та ніжність. 


«Попереду Великдень та День вишиванки, тому новий дроп буде особливо актуальним, якщо захочете розширити власну колекцію чи нарешті придбати свою першу вишиванку», – зазначає співзасновниця MustHave Анастасія Дзюба.





До колекції «Квіти України» увійшли три сорочки та дві сукні з традиційною червоною та чорною вишивкою, а також блакитна з білим орнаментом.  Вартість сорочок – 3 999 грн, блакитної сукні – 4299 грн, білої сукні – 5 999 грн.


Придбати вишиванки з нової колекції можна на сайті та в магазинах MustHave.





















Comments


bottom of page