top of page

Motrych Studio та Уляна Нєшева випустили спільну колекцію прикрасЮвелірний бренд Motrych Studio разом з художницею, тату-майстринею та власницею тату-студії 6:19 STUDIO Уляною Нєшевою створили спільну колекцію прикрас 13 RM. Вироби натхненні формою та сутністю голки для тату, які зчитуються у дизайні та формах прикрас. 


“Уляна, безсумнівно, втілює дух Motrych Studio. Її майстерність, увага до деталей і глибоке розуміння символізму татуювань роблять її неперевершеним художником. Кожна робота Уляни – це магнум опус, який відображає не лише технічну досконалість, але й душу клієнта. Саме тому ця колаборація стала для мене можливою та бажаною”, – зазначає засновниця бренду Motrych Studio Катерина Мотрич.

Кожен виріб у колекції 13 RM поєднує красу та функціональність, характерні для голок. Ці прикраси – символи мистецтва, що зберігають у собі дух вічного та первісного. Адже татуювання здавна мали захисні властивості і слугували оберегом для його власників. Так само і прикраси з колекції 13 RM оберігають та відтворюють цей дух у сучасному світі.


“Татуювання завжди були більше, ніж просто мистецтво на шкірі – вони є виразом нашої індивідуальності, нашої історії та наших мрій. Для мене татуювання – це шлях самовираження, спосіб закарбувати важливі моменти життя, показати свою силу та відданість певним ідеям” – додає Уляна Нєшева.


До колекції 13 RM увійшли три айтеми, які можна носити як окремо, так і разом. Перший – це сережки з унікальною застібкою виконані у вигляді видовженої голки з елегантними лініями та мінімалістичним дизайном. Другий – каблучка у формі спіралі, яка огортає палець, повторює форму голки 13 RM і символізує безперервний рух вперед. І третій – тонкий чокер з витонченими деталями. Це метафорична нитка долі, яка майстерно прошита через життєві моменти і нагадує важливість кожної деталі. 

Головним матеріалами колекціями стало срібло, покрите родієм.Придбати прикраси з нової колекції 13 RM можна на сайті і в Instagram Motrych Studio.


Comments


bottom of page