top of page

Новинки по догляду за шкірою від Miriam Quevedo


Зустрічайте новинки по догляду за шкірою від Miriam Quevedo. Місія Miriam Quevedo полягає в об'єднанні знань про природні, цінні і рідкісні активні інгредієнти з новітніми науковими інноваціями для створення лінії косметики, яка була б в авангарді світу догляду за шкірою і волоссям. Miriam Quevedo - це бренд, який отримав безліч нагород і є важливим гравцем на ринку антивікових засобів, що перевершили рівень сучасної косметики в розробці цілого спектра засобів, від цінних змоложуючих до дермо - косметичних. Володіючи авторитетними знаннями в питаннях догляду за шкірою, Miriam Quevedo стала компанією - піонером в розробці інтенсивної антивікової косметики для волосся з використанням інгредієнтів і технологій,що відповідають найвищим вимогам, як для догляду за волоссям, так і за шкірою, яка досягла в цій області виняткових результатів.


Очищуюча пінка Glacial White Caviar Precious Cleansing Foam


Відкрийте для себе іновацію в догляді за шкірою: ефективне потрійне очищення шкіри та клітин в одному засобі. Усуньте всі забрудення та залішкі макіяжу, одночасно насичуючи шкіру киснем. Потужний склад формули захищє шкіру від забруднень, забезпечує антивікову дію та робить її сіяючую. Ваша шкіра, напевно, не відчувала нічого подібного!


Ключовою складовою нової надзвичайно ніжної і потужної пінки є Oxygenating Delivery System. Вона створює освіжаючий бульабшковий ефект, насичуючи шкіру киснем, що не має АФК, для бортьби на клітинному рівні з наслідками окисного стресу та численних факторів старіння. У поєднанні з потужним Tissue Respiratory Factor, що покращує клітинне дихання, шкіра залишається розгладженною, заспокоєною та зволоженою. Щоб м'яко очистити шкіру, глюконолактон в формулі має всі переваги АНА, але не подразнює і не впливає на епідермальний бар"єр, оновлює поверхню шкіри та затимує вологу всередині. Пептид Морінга запобігає прилипанню молекул забруднення до шкіри, зберігаючи її повністю захищенною. Комбінація з екстрауту білої ікри, інкапсульованої швейцарської льодовикової води та понад восьми рослинних екстраків працює для зволоження та пом'якшення шкіри, а також доставляє в шкіру потужні антиоксиданти та вітаміни, щоб миттєво її оздоровити.


Вдосконалююча оксамитова маска Black Baccara Global Perfecting Velvet MaskЗвільніть шкіру від стресу, втоми та забруднень за допомогою нової маски для детоксикації, очищення та зволоження шкіри. Усі переваги СПА догляду вдома, для молодості та сіяння шкіри.


Відчуйте значні результати потужної пари: вугілля та білої глини. Вугілля - це природний детоксинат, який працює як магніт, щоб видилити забрудення, які забивають пори. Шкіра залишається ідеально чистою і очищенною. Біла глина забезпечує активізуючу та енергетичну дію, яка миттєво покращує пружність та зовніщній вигляд шкіри, заспокоюючи її, розгладжуючи зморшки та зволожуючи пори. Крім того, ексклюзивна формула маски включає суміш рослинних масел, що забезпечують глибоке та тривале зволоження, запобігаючи трансепідермальній втраті вологи. Відкрийте для себе насолоду від сіячого тону обличч за допомогою Black Baccara Global Perfecting Velvet Mask.


Новинки уже представлені в магазинах Brocard - https://www.brocard.ua/

Comments


bottom of page