top of page

Нова лінія по догляду за шкірою тіла від Matis
Всесвітньо відома косметична марка Matis володіє більше 80-ти річним досвідом створення краси. Matis експерт в області професійного косметичного догляду. Продукти, методи і технології зробили марку справжньою легендою в світі краси. Лабораторія досліджень і розвитку являє собою команду фахівців: хіміків, біологів і укладачів формул, добре обізнаних у всіх останніх наукових розробках. Ці фахівці створюють ексклюзивні формули, які постійно вдосконалюються завдяки новим активним інгредієнтам з постійним прагненням поєднати краще в науці і природі. Так в нову лінію по догляду за шкірою тіла увійшли: скраб для тіла Matis Reponse Body та бальзам для тіла Matis Hydra-Motion.


Скраб для тіла Matis Reponse BodyЗвичайні скраби просто дряпають шкіру, а результат очищення зовсім не тішить? Ні, процедура для догляду за тілом має приносити задоволення і велику користь. Косметологи французького бренда Matis створили ультрам'який молочний скраб для тіла. Він максимально делікатно очищає шкірний покрив, не пошкоджуючи його та не спричиняючи подразнення. Засіб для догляду за тілом виготовлений на основі формули з гіалуроновою кислотою і насінням рицини. Так, косметичний продукт не лише м'яко відлущує часточки шкіри, а й запобігає зневодненню епідермісу. Під час взаємодії з водою Surprising Scrub перетворюється на ніжну молочну емульсію. Matis Surprising Scrub складається із 99,5% натуральних інгредієнтів.


Бальзам для тіла Matis Hydra-MotionСуха та дуже суха шкіра потребує додаткового зволоження? Тоді живильний бальзам неодмінно допоможе розв’язати цю проблему. Matis Hydra-Motion — це бленд олій та інших доглядальних компонентів. У косметичному продукті є все, чого так потребує шкірний покрив сухого типу. Зволожувальний лосьйон для тіла моментально живить і гідратує епідерміс. Окремі складові «запечатують» вологу в клітинах. Засіб для догляду за шкірою тіла містить рідкісні натуральні інгредієнти:


-олія ілліпе (шореї) — багата на лінолеву, пальмінтову, олеїнову та стеаринову кислоти; запобігає пастозності шкірного покриву, підвищує його еластичність;


-масло кокум — мікс вітаміну Е, антиоксидантів і незамінних жирних кислот;


-масло ши — прискорює регенеративні процеси, захищає епідерміс від сонячних променів.Comments


bottom of page