top of page

ЦУМ Київ презентує капсульну колекцію з брендом MARIANNA SENCHINA



Очікування свята інколи краще за саме свято — головна ідея колекції Marianna Senchina x ЦУМ. У колаборації з головним універмагом країни дизайнер підготувала лімітовану капсулу The HOLIDAY до сезону вечірок, представивши вишукані богемні образи. І якщо для бренду характерні ошатність, іронічність та непоказна сексуальність, то у святковій капсулі ці якості піднесені в абсолют.


Естетика витримана в рамках головної сарторіальної формули бренду: оксамит, декор з кристалів, завжди актуальний принт polka dot та об’ємні рюші. У капсулі представлена одна з найбільш впізнаваних моделей бренду: сукня-жакет зі спущеною лінією плечей та рукавами-буфами, у варіації з класичного червоного оксамиту.




Маріанна Сенчіна не визнає напівмір: винятково міні або високий розріз, відкриті плечі або глибокі вирізи. Що ж до декору, то більшість елементів створені майстрами бренду вручну. Саме лише виготовлення аплікацій з квітів для корсету зайняло понад десять годин. Total look бренду неможливий без лінійки аксесуарів: обручів з бантами, «оперних» рукавичок з об’ємними рюшами. Головну роль відіграють футуристичні капелюхи з вуаллю, прикрашені розсипами кольорового глітеру.












Comments


bottom of page