top of page

Шістнадцятий благодійний захід від благодійного фонду «Мамине серце» та «Твій вихід в світ»Шістнадцятий благодійний захід від благодійного фонду «Мамине серце» та «Твій вихід в світ»


Четвертого жовтня у готелі Fairmont відбувся великий благодійний концерт, організаторами якого є Катерина Кропива та Олена Ющенко. Як завжди, ціль заходу була одна — допомогти нашим захисникам, зібрати якомога більше грошей, щоб закупити прилади нічного бачення та зарядні станції для захисників Маріуполя.
Благодійно ініціативу підтримали: Олег Скрипка, який заспівав 5 пісень, Павло Зібров, Нікіта Кісельов, КРОПИВА, гурт Sestra, Сергій Доценко, BOBOVA, Polina Dashkova, Софія Нерсесян, гурт Paradiz.
Кожен концерт супроводжується великим благодійним аукціоном, цього разу були представлені унікальні лоти: м‘яч, підписаний основним составом команди «Динамо Київ», футболка, підписана Олегом Блохіним, Андрієм Шевченко та Ігорем Белановим, гільзи, розписані тубуси з гранатометів та снарядів НАТО, картини українських художників, картина «Азов», розписані ящики для БК, розмальовані українською художницею Олександрою Прядко. Олег Кравченко надав на аукціон колекційне вино.
Загалом на аукціоні вдалось зібрати 324 тисячі гривень, великий внесок зробили: співзасновниця фонду « Мамине серце» Анна Вергельська завжди долучається до зборів, Катерина Бобова та її близьки, родина Нерсесян, Володимир Бондаренко зробили великий вклад на цьому аукціоні. Артем Соломаха і благодійний фонд «Право за людей» подарували нашим захисникам — два пристрої нічного бачення в автомобіль.
Третій Президент України — Віктор Андрійович Ющенко підтримав благодійну ініціативу, він не зміг бути присутнім особисто, проте передав свої подяки всім артистам за підтримку!
Ведучі: Ірина Келлер, Тимур Асланов та Іван Унку, як завжди вражали!


Партнери: Fairmont Grand Hotel, Fizi, Avalon group, D’Par, Kropiva music, Vinos de la luz, Fantastic You за підтримку!


Маленькі зірки модельного агентства MP Group вразили всі своїм показом

Декор: Кльова квітка

Технічне обладнання : My music Kiev

Фоторепортаж: Ігор Віеру, Абалмасов Сергій Олексійович

Comments


bottom of page