top of page

KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA та NADYA DZYAK представили колекції на London Fashion Week в рамках UFW19 вересня українські бренди KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA та NADYA DZYAK представили колекції SS24 на London Fashion Week в рамках Ukrainian Fashion Week International Season SS24.


Показ відбувся завдяки підтримці Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".Незважаючи на сирени повітряної тривоги та ракетні обстріли, українські дизайнери продовжують творити, а Ukrainian Fashion Week продовжує їх підтримувати в третьому міжнародному сезоні, який є 53-м від заснування UFW. Команда Ukrainian Fashion Council та Ukrainian Fashion Week висловлюю щиру подяку British Fashion Council та London Fashion Week за велику підтримку та надання можливості українським брендам KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA та NADYA DZYAK представити колекції SS24 на London Fashion Week у рамках спільного показу.KSENIASCHNAIDER


Колекція KSENIASCHNAIDER SS24 досліджує поєднання протилежностей, таких як минуле та сьогодення, традиційність і нові технології, використастання нових матеріалів і водночас переосмислення класичних моделей бренду. SS24 — про винахід нового через рефлексію минулого досвіду.
Результатом поєднання експериментального підходу та грайливості стали нові силуети деніму, створені за допомогою AI, Cossack jeans як шана українському традиційному одягу та в’язані речі, створені вручну з джинсової пряжі у техніці килимарства, а також піжами з деніму. Бренд надзвичайно пишаєтьмя тим, що вся колекція була відшита в Україні.
Крім того, на показі LFW бренд представить другий дроп колаборації adidas Originals x KSENIASCHNAIDER.
ELENAREVA
Дизайнер Олена Рева продовжує історію про жіночу силу і в новому сезоні звертається до одного з найсильніших та сповнених потужної енергії культів в стародавній Трипільській культурі - Богині-Матері.
Надприродну істоту, що втілювала безупинність життя, наші предки зображали непохитною та безстрашною захисницею. Велика Мати у їхніх віруваннях була центром Всесвіту - вона протистояла хаосу та вчила шанувати рідну землю. У колекції ELENAREVA уособлення сакрального символу змінюється від одного образу до іншого: жіноча сутність турботливої матері та берегині роду ладно переходить до чітких та суворих рис сміливої заступниці. Тонке балансування між жіночим та чоловічим, притаманне бренду, у колекції SS'24 виходить на інший рівень. За основу для принтів, розроблених у співавторстві з художницею Ліною Нечиполіною, було взято орнаменти на трипільських глиняних глечиках.
Для колекції SS'24 також було розроблено дві моделі сумок у колаборації з українським брендом Bagllet
NADYA DZYAKУкраїнський бренд NADYA DZYAK представив колекцію SS24, натхненням для якої послужила творчість художниці-наївістки Поліни Райко, чий дім-музей в Олешках був затоплений після підриву росіянами Каховської дамби.
«Після катастрофи на Каховській ГЕС під водою опинилися цілі села та міста на півдні України. Затопило й одну з найвідоміших мистецьких пам’яток України — будинок-музей художниці наївістки Поліни Райко в Олешках. Стіни і стелі кімнат у ньому були повністю вкриті унікальними та надзвичайними розписами, які пані Поліна виконувала сама, лише за покликом серця. Мені захотілося перенести її картини на наші сукні, перенести цей настрій. Зрештою, майбутнє нашої країни будуватиметься на фундаменті збереженої та віднайденої культури. І тому ми маємо з усією любов’ю плекати наш мистецький спадок. Навіть якщо його змило водою», – ділиться Надя Дзяк.
Спеціально для показу на London Fashion Week було створено сумки Cityscape Arc Nadi bag у колаборації з брендом Grie.

У фіналі Ксенія Шнайдер, Олена Рева та Надя Дзяк вийшли із прапорами України з підписами українських героїв.


Після початку повномасштабного російського вторгнення Ukrainian Fashion Week запустив Ініціативу «Support Ukrainian Fashion» для допомоги українським дизайнерам. Таким чином, 65 українських фешн-брендів мали можливість представити свої колекції, створені під час війни, на міжнародній модній арені.SHOW CREDITS

PR Agency: IPR London

Production: Blonstein Creative Production

Catering: Mriya Neo Bistro

Project Partner: UA in UK Community

In-house photography: Chris Yates

Comments


bottom of page