top of page

LITKOVSKA презентує нову колекцію
В фокусі нової колекції LITKOVSKA Pre-Fall '24 лежить краса недовершеності – з усією її пристрастю, легкістю, спонтанністю та свободою. Черпаючи натхнення у хаотичній гармонії всесвіту, колекція уособлює відданість бренду інтелектуальній моді та неконвенційним підходам до конструювання одягу. Команда LITKOVSKA заглиблюється у філософську ідею, що все у Всесвіті складається з крихітних частин, які існують у постійній гармонійній взаємодії. Все, що нас оточує – і навіть ми самі – утворює безкінечну кількість комбінацій, що без прямого наміру породжують дива.


Лаконічна та вишукана, колекція Pre-Fall ’24 містить знайомі, перевірені часом та благородні тканини – натуральні та міцні, повні гідності та текстури. Ретельний відбір матеріалів відображає прагнення LITKOVSKAстворювати моду, яка є не лише візуально приголомшливою, але й етичною – адже кожен елемент нового дропу служитиме власникові роками, не втрачаючи актуальності. Поєднання архітектурних форм, деконструйованих елементів та нашарованих деталей створює візуально приголомшливий ансамбль, який втілює дух бренду та демонструє суть колекції – симфонію деталей, що працюють разом. Дизайнерка Лілія Літковська ретельно підібрала теплу, натуралістичну палітру, сповнену природних відтінків, які гармонують із стилістикою LITKOVSKA та створюють безліч можливостей для сезонної стилізації.

Відмінною рисою колекції є особлива увага до крою та посадки. За словами Лілії Літковської, процес, що стоїть за кожним силуетом, ретельно курується для досягнення бездоганних, чистих структур. Інженерні рішення в виробництві кожного елементу колекції дозволяють перенести контрформу з образотворчого мистецтва в моду. Прості на перший погляд вирізи вимагають витонченої обробки, що дозволяє тканинам утворювати структурні драпіювання та чіткі лінії.


Comments


bottom of page