top of page

Лінія LIPIKAR для догляду для чутливої, дуже сухої та схильної до атопічного дерматиту шкіриLIPIKAR — це лінійка засобів від La Roche-Posay для догляду за тілом №1 в Європі, які підходять для всієї сім’ї: як для новонароджених, так і для літніх людей, призначена для чутливої, дуже сухої та схильної до атопічного дерматиту шкіри. Рекомендовано дерматологами. До складу формули входить масло каріте, яке відновлює гідроліпідну мантію, заспокоює та глибоко зволожує шкіру. Легка нежирна текстура добре розподіляється, миттєво вбирається, не залишає липкої плівки та дарує почуття комфорту на весь день. Ніацинамід запобігає втраті захисних властивостей та швидко знімає запалення зневодненої реактивної шкіри. Термальна вода La Roche-Posay перешкоджає впливу вільних радикалів, заспокоює, зволожує та освіжає. Комбінація захисних ліпідів зміцнює природний бар'єр шкіри і не дозволяє агресивному зовнішньому середовищу дратувати його.


Ліпідовідновлюючий бальзам

для дуже сухої та схильної до атопії шкіри обличчя та тіла

La Roche-Posay Baume AP+M

Новий бальзам La Roche-Posay Baume AP+M відновлює мікробіом шкіри. Миттєво заспокоює шкіру і зменшує свербіж. Збільшує проміжки між рецидивами. Живить шкіру та відновлює захисний бар’єр шкіри. Завдяки новій ексклюзивній технології AP+M [Аква Позе + Мікроресіл], яка відновлює баланс мікробіому обмежуючи розмноження та стійкість бактерій стафілококу, які беруть участь у розвитку атопічного дерматиту. Розроблений для немовлят, дітей, дорослих з дуже сухою, схильною до екземи або алергії шкірою. Швидко поглинається, що полегшує та прискорює щоденне застосування. Нежирний та нелипкий.


Особливості La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M:


- підходить для немовлят, дітей та дорослих;

- зволожує до 24 годин;

- для чутливої, схильної до атопії та дуже сухої шкіри;

- надає потрійне відновлююче вплив;

- при регулярному використанні періоди загострення дерматиту відбуваються рідше;

- 81% дітей з атопією сплять спокійніше після використання бальзаму;

- масло каріте відновлює гідроліпідний шар епідермісу;

- ніацинамід знімає свербіж та надає відновлюючу дію на ліпідний бар'єр;

- АП+М технологія (одна позі філіформіс + мікрорезіл) - ексклюзивний активний комплекс, який допомагає мікробіому шкіри балансувати.


Очищуючий кремовий гель проти подразнення та свербіння

для дуже сухої та схильної до атопії шкіри обличчя та тіла

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ — крем-гель для шкіри новонароджених, немовлят, дітей та дорослих, схильної до атопічного дерматиту. Підходить для чутливої, схильної до свербежу та розчісування шкіри. Підходить для шкіри голови дитини та для використання при себорейному дерматиті у новонароджених. Синдет AР+ миттєво заспокоює і допомагає зменшити сильну сухість після душу. Формула зі вмістом термальної води La Roche-Posay спеціально розроблена для чутливої, дуже сухої та схильної до атопічного дерматиту шкіри. Дія цього надзвичайно ніжного очищуючого крем-гелю базується на оптимізованому рівні ПАВ, які утворюють дуже м’яку піну для делікатного очищення шкіри. LIPIKAR Синдет AP+ збагачений маслом Каріте (Ші), Ніацинамідом та ексклюзивним запатентованим активним інгредієнтом — Аква Позе Філіформіс. Під час приймання душу крем-гель не тільки лагідно очищає шкіру, але й також заспокоює її. Упродовж довгого часу ваша шкіра буде еластичною та ніжною і позбавиться неприємного подразнення та свербіння.


Особливості La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+:


-лагідно очищає дуже чутливу шкіру;

-не порушує захисний бар'єр шкіри;

-підходить для немовлят із перших днів;

-діє проти проявів шкіри, схильної до атопічного дерматиту;

-можна використовувати для видалення сухих лусочок на шкірі голови у дітей;

-інтенсивно зволожує, запобігає сухості шкіри;

-має миттєвий заспокійливий ефект;

-запобігає подразненню та свербінню шкіри;

-схвалено дерматологами

Comments


bottom of page