top of page

LINIYA представляє нову колекціюLINIYA – це український бренд сучасної, вишуканої та практичної білизни. Бренд створює не тільки білизну. Бренд створює сенси.LINIYA – це втілення грації, подарунок душі й тілу, визнання неперевершеності жіночої натури.Сьогодні жінка – це активна, смілива та тендітна особистість, яка постійно в русі та пошуку нових обріїв самореалізації.


У коллекції представлені 4 дропа, в кожному є свої особливі лінії, за допомогою яких, ми намагаємось зламати стереотипи, що нижня білизна не може бути одночасно стильна, комфортна та сексуальна. Жінки звикли, що спідню білизну потрібно приховувати, але наші топи є повноцінним елементом образу, з легкістю стирають ці кордони. Сети легко комбінуються з одягом у щоденних луках, та можуть виступати одночасно чимось інтимним, гарним, сексуальним, дарувати впевненість, знаходячись під закритим одягом. LINIYA це білизна, що дбає про тебе, тому більше не треба витрачати багато часу на підбірку образів. LINIYA все створила за тебе.


Натхненням до створення колекції сталалЛюбов до серіалу "Секс у великому місті", захоплення головними героїнями, їх любов до моди та стилю, прийняття себе і свого тіла, вміння з недоліків зробити переваги за допомогою красивого одягу. Нижня білизна формує образ, це початок стилю кожної жінки. Як Ви себе почуваєте в білизні, так Ви презентуєте себе оточуючому світу – впевнено, рішуче, гармонійно.


"Своєю білизною ми намагаємося створити простір для креативності кожної жінки. Тому наші моделі відрізняються за фасоном, кольором та оформленням. Бо в кожної жінки є своя неповторна LINIYA. Завдяки нашим сетам жінкам легко відчувати себе особливими, вируючи у повсякденному житті міста", - коментують засновниці бренду Леся та Вікторія
Comments


bottom of page