top of page

Limarenko презентує новий дроп
Limarenko не перестає залучати в переробку все більше матеріалів і наразі фокус лежить на тюлях та пряжі. Вінтажне мереживо є одним  із основних акцентів, починаючи ще з 2023 року. Новий літній дроп не виключення. 


За словами дизайнерки бренду, Олі Лимаренко, цей дроп не хотілось привʼязувати до якоїсь тематики. Хотілось просто легкості. У наших буденностях вистачає тиску, тому хочеться хочаб одягом не додавати його.


Однією з основних цілей бренду є створення базового одягу, який буде комфортно та вдало вписуватись у наше життя. Літо несе в собі легкість, світлі кольори, натуральні матеріали, прозорість та сексуальність. Саме ці складові є у новому дропі від Limarenko.
Коротка блакитна сорочка, яка присутня у всіх колекціях, цього разу доповнена вʼязаними білими квітами та вінтажною тюллю. Нагрудний декор, який вирізняє бренд від інших, замість провокативності, у цьому дропі несе ніжність.


Кроп-теніска доповнена ручною вишивкою з українським традиційним символом волошкою, чітко передає місію бренду — роботу у сучасному українському етно стилі.

Ну, і звичайно ж піджак. Піджак є невідʼємним елементом будь-якого гардеробу. У цій колекції бренд пропонує його вкороченим. Білі вʼязані квіти з вінтажної пряжі та з бісерною бахромою додають красивого акценту, а резинка по низу виробу, яка регулюється, дає можливість ще більше експериментувати зі стилями.


Comments


bottom of page