top of page

L’eskizzo представляє нову колекцію
Чим темніші часи, тим більше хочеться оточити себе світлом. Нова колекція бренду L’eskizzo може нагадати офісну вечірку, перед якою усі закінчують останні звіти, презентації та слайди, та нашвидкоруч чепуряться до святкувань. Для бренду ця колекція є способом нарешті привнести в офіс більше сміливого блиску та підбадьорити усіх, хто продовжує підтримувати економіку країни.


Візитівка L’eskizzo — ідеально скроєні костюми з елементами емпауерменту у вигляді деталей класичних чоловічих костюмів. У новій колекції знакові луки бренду з’являються в оновленому вигляді — зі святковим відтінком. Так, знаковий костюм з мініспідницею та поясом тепер доступний у райдужному візерунку зміїної шкіри.
Основний акцент колекції — металік. Можливо, окремо блискучий блейзер і максіспідниця майже виглядають як елементи звичайного повсякденного аутфіту, але разом вони створюють повноцінний вечірній ансамбль. Необхідної інтриги укороченому блейзеру додають витончені вирізи. До того ж колір і фактура костюма ідеально підходять для святкового образу.


Не обійшлася капсула і без більш консервативних та стриманих варіантів. Чи хтось колись сумнівався, чи підійде для вечірки костюм в темних тонах або довге пальто-сукня чорного кольору та підбори в тон? Аж ніяк!


Comentários


bottom of page