top of page

Лінія засобів для гіперчутливої та схильної до алергії шкіри La Roche-Posay TolerianeЗі зростанням розповсюдженності алергія стає реальністю для все більшої кількості людей у світі. Водночас причини її виникнення можуть бути різними: від забруднення навколишнього середовища до змін у способі життя та спадковості. Переважно алергії пов'язані з проявами на шкірі, такими як почервоніння, дискомфорт, відчуття печіння та поколювання; Тому бренд La Roche-Posay Ultra, підвищуючи рівень своєї еспертності для покарщення життя людей, які страждають від алергії, представляє засоби Toleriane із заспокоючим активним інгрідієнтом, нейросенсином та доведеною ефевктивністю навіть для найбільш чутливої шкіри.Щоденний догляд для надчутливої й алергічної шкіри

La Roche-Posay Toleriane Ultra Cream

Для щоденного догляду за чутливою, схильною до подразнення і алергічних реакцій шкірою, французький бренд створив чудовий засіб для зволоження шкіри Toleriane Ultra Intense. До складу засобу входять такі цінні компоненти, як нейросенсин - молекула, яка знижує реактивність шкіри, термальна вода La Roche-Posay - природний компонент, який має заспокійливі властивості, гліцерин і масло дерева ши. Разом вони усувають ознаки подразнення та запобігають їхній повторній появі. Крім того, унікальна герметична упаковка перешкоджає доступу повітря, захищаючи вміст від забруднень протягом усього часу використання.. До складу не входять шкідливі хімічні добавки, парабени, ароматизатори та барвники.


Властивості:


-інтенсивно доглядає за чутливою, алергічною шкірою

-миттєво заспокоює шкіру та запобігає подразненню

-зменшує свербіння та відчуття стягнутості або печіння

-захищає шкіру від неприємного почервоніння

-забезпечує необхідне тривале зволоження

-має поживну, але ніжну консистенцію

-не закупорює пори


Заспокоююча та зволожуюча сироватка для чутливої шкіри та шкіри, схільної до алергії La Roche-Posay Toleriane Ultra DermallergoПочервоніння, неприємне пощипування або відчуття тепла — усе це прояви, характерні для чутливої ​​й алергічної шкіри. Швидке полегшення їй подарує заспокійлива та зволожувальна сироватка La Roche-Posay Toleriane Ultra Demallergo з нейросенсином. Відразу після нанесення вона повертає шкірі відчуття комфорту та дає необхідну кількість вологи, одночасно сприяючи відновленню природного шкірного бар'єру. Завдяки цьому шкіра стає міцнішою та краще захищеною від подальшого подразнення.


Властивості:

-миттєво заспокоює чутливу шкіру

-зміцнює захисний бар'єр шкіри

-запобігає подальшому подразненню

-зволожує шкіру впродовж 48 годин

-швидко поглинається та не залишає відчуття липкості

-схвалено офтальмологамиComments


bottom of page