Інновації в бьюті-світі: як сидячи вдома, діагностувати свій рівень акне


Бренд La Roche-Posay зібрав блогерів та розказав про особливості осіннього загострення акне та його лікування, презентувавши інноваційний сервіс для діагностики акне Effaclar Spotscan.


З приходом осені розпочалася різка зміна погоди, відкрився активний діловий сезон, а з ним і незбалансоване харчування, шкіра відчуває усі наслідки впливу літнього сонячного проміння. Як наслідок – стреси, потовщення шкіри, зниження імунітету, фотостаріння, комедогенний ефект, гормональні та емоційні перепади. Всі ці фактори дуже сильно впливають на загострення акне.


Тому в цей період дуже важливо вчасно діагносутвати акне та почати його лікувати, притримуючись режиму. При акне потрібно уникати такі продукти: молоко, сироватки, йогурти та морозиво, солодощі та солодкі газовані напої, вуглеводи з високим глікемічним індексом (вироби з білого борошна, тверді сири, яйця, свинина, їжа швидкого приготування), повністю відмовитись від алкоголю та тютюнових виробів.

Лікарі рекомендують додати до свого раціону більше фруктів та овочів, цільнозернових продуктів, продуктів з вмістом омега 3 та жирними кислотами, вівсяне молоко, більше займатися активними видами спорту для зберігання нормальної ваги тіла.


64% підлітків із акне соромляться свого обличчя, наявність прищів - один з найскладніших аспектів статевого дозрівання для них , 21% - зіштовхуються з проблемами в школі через акне, а 23% - мають суіцидальні думки. Тому багато хто з них комплексують та не хочуть звертатися до лікаря, маскуючи свої проблеми за допомогою декоративної косметики. Але це може ще більше погіршити ситуацію.

Тому компанія La Roche-Posay створила персоналізовану діагностику акне на основі штучного інтелекту Effaclar Spotscan, яка допоможе, сидячи вдома, провести самостійно діагностику шкіри обличчя безкоштовно завдяки лише мобільному телефону. Для побудови максимально точного інноваційного алгоритму діагностики, La Roche-Posay об'єднав дерматологів з усього світу та проаналізував 6500 зображень обличь чоловіків і жінок з різним типом шкіри та ступенем вираженості акне.


Цей простий у використанні сервіс аналізує селфі для підрахунку кількості недоліків та визначення ступеня вираженості акне від 0 до 4+. Він інформує вас, у разі необхідності, про необхідність звернення за консультацією до дерматолога, а також пропонує персоналізовані рекомендації догляду з гамою Eфаклар і корисні поради. Сервіс допомагає побачити прогнозовані результати завдяки симуляції "до/після", а також відстежувати покращення стану своєї шкіри протягом усього року. Діагностику можна пройти за посиланням https://ua.spotscan.com

FASHION TALKSSS
FASHION TALKSSS
  • Vkontakte - Black Circle
  • Facebook - Black Circle