Lake Studio презентували колекцію прикрас
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_1204c792c6a34c46a3af849f1bc97b71~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_221,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_1204c792c6a34c46a3af849f1bc97b71~mv2.jpg)
Український бренд Lake Studio презентував колекцію прикрас, натхнену миром та любов'ю. Дизайнерки Анастасія Рябоконь та Олеся Кононова переосмислюють традиційні намиста, надихаючись стародавньою романтичною символікою українського бароко.
Колекцію назвали The Senses — “Почуття”. Її основою стали традиційні для української культури коралі, з якими пов’язано безліч легенд. Це дорогоцінне каміння здавна вважали символом щастя та джерелом цілющих властивостей. В Україні коралі служили показником достатку: кількість ниток у намисті відображала статус родини.
Традиційні прикраси переосмислили в асиметричні коралові підвіси, намиста-амулети з позолоченою фурнітурою та сережки з серцями, вкритими емаллю. Усі прикраси виготовлені майстрами вручну та легко поєднуються між собою.
Символом колекції став голуб, птах миру. З давніх-давен наші предки вважали його священним. У міфологічних та фольклорних традиціях символіку образів голуба та голубки завжди пов'язували з любов'ю, ніжністю, відданістю коханому чи коханій. Голуб як символ кохання постає у творах Тараса Шевченка, де також втілює чистоту та цнотливість, духовну любов та милосердя.
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_fe8016ec175d42b8b8f923064bbd41a1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_221,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_fe8016ec175d42b8b8f923064bbd41a1~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_6a12b0c2859848f4843a72b819d208fb~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_221,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_6a12b0c2859848f4843a72b819d208fb~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_1e4e1820835448f9aa1f44c1fb62125d~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_221,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_1e4e1820835448f9aa1f44c1fb62125d~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_75e00d3213dc45c69516152925c31f57~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_221,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_75e00d3213dc45c69516152925c31f57~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_4258201bcb9f422290c671657a37d917~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_221,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_4258201bcb9f422290c671657a37d917~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_3b03d23ddc3b4a87a1b56996ff2b145a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_221,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_3b03d23ddc3b4a87a1b56996ff2b145a~mv2.jpg)