top of page

Fashion Closet: KSENIASCHNAIDER.


Бренд є одним із піонерів sustainable руху в Україні. Відомі у всьому світі джинси KSENIASCHNAIDER шиють як з нового деніму, так і з вторинних матеріалів.
Сімейний дует дизайнерів, Ксенія та Антон Шнайдери розпочали історію свого бренду у 2011 році. Вони працюють разом, створюючи колекції з перероблених матеріалів, з ідеальним кроєм та інноваційними цифровими концепціями.У 2016 році Ксенія Шнайдер пошила "demi-denims" зі старого деніму, які раптово підкорили світ моди та стали хітом серед селебріти першої лінії.Зараз бренд спеціалізується на створенні та вдосконаленні технологій апсайклінгу, а колекції включають не тільки денім, а й спортивні костюми та вечірні сукні.
Наприкінці 2020 року бренд випустив колаборацію разом із українським виробником текстилю DevoHome. Співпраця полягала у створенні верхнього одягу, використовуючи альтернативне хутро – хутро з конопляного волокна.Цього року KSENIASCHNAIDER святкує своє 10-річчя ювілейною колекцією. До неї увійшли бестселери бренду: джинси з переробленого деніму (включаючи відомі demi-denims), апсайкл-куртки з відрізків вінтажного спортивного одягу, шорти-вейдери та джинсові шуби зі штучного "хутра".Бренд KSENIASCHNAIDER не раз з'являвся в гардеробі Хайді Клум, Селін Діон, Еллі Голдінг, Белли та Джіджі Хадід та Дуа Ліпи.


Comments


bottom of page