top of page

Жіноча єдність та дух сестринства - Koreiko Corset House представили нову зйомку етно корсетів



Бути частиною чогось більшого, розуміти що ти не сама та відчувати підтримку - цього прагне кожна жінка у часи невизначеності. Саме зараз, як ніколи, стає на часі ідея сестринства, яка пронизує всю нашу історію та за всіх часів була для жінок величезним джерелом підтримки. Бренд етнічних корсетів Koreiko Corset House продовжує популяризувати тему сестринства та підтримки жінок через власні вироби і представляє нову зйомку, де кожна дівчина - наче мавка нашого часу - оточена сестрами, вона набуває сили та свободи квітнути, жити та надихати.





“Традиційний одяг в часи хаотизації стає все більш актуальним, адже допомагає віднайти зв'язок поколінь, повертає до першоджерел, заохочує до вивчення історії своєї родини чи регіону. Осмислення традиційних кроїв та орнаментів у сучасному одязі стало своєрідною боротьбою українців за свою ідентичність, окремішність в глобалізованому світі”, - каже Ганна Гречка, культуролог, що співпрацює з брендом. 





Центральними фігурами зйомки стали класичний корсет з етнічним орнаментом, який при різних стилізаціях може бути ідеальним образом як для повсякденного життя, так і для святкової події, та худі з традиційними орнаментами. “Я з дитинства люблю вишиванки, в мене їх досить багато, більшість з них створені мамою чи бабусею, але приводів їх носити -  на жаль, не так багато. Наразі ж, наша мета повернути традиційний одяг, який дає тобі відчуття ідентичності і приналежності до чогось великого у повсякденне життя, показати, як можна вміло його поєднувати з сучасним гардеробом”, - згадує Юлія Корейко, засновниця бренду. Відчуття того, що ти належиш до певної соціальної групи за всіх часів давало людині точку опори. Особливо ця ідея відчувається у серії худі, названих на честь прабабусь засновниці зі сторони матері та тата. “Хай ці вироби будуть присвячені цим жінкам”, - каже Юлія, - “А саме, жінкам, що народились більше 100 років тому, жінкам, що дуже багато працювали, що народжували дітей, що готували, навіть не маючи з чого, що співали в горі і в радості, що втратили своїх коханих, що ткали сукно, яке я отримала в спадок і яке потрапило на світлини, що сформували моральні цінності і традиції моєї родини. Я не бачила їх, але завжди відчувала, що вони мене оберігають.Хочу і вас познайомити з ними через розповіді моїх бабусь та через цю колекцію теплого одягу”. 






Зараз, коли жінки України продовжують показувати сміливість та мужність, незважаючи на тривалу війну, ми як ніколи прагнемо підтримки та відчуття того, що нас приймають та розуміють - справжніми, природними, якими ми є. “Саме для того, щоб підсилити елементи природного та самобутнього ми обрали таку атрибутику”, - говорить команда бренду, - “крім диких квітів, ми також додали вази з натурального дерева, виготовлених вручну TVOI wooden studio та Алісою Тірамісовою, килими з Esei Home та пуфи з “гуні”, що тчеться вручну за старовинними карпатськими технологіями від The Mapico“. Крім образів з класичними етнічними корсетами та шкіряними чоботами від Lookie Atelier, до зйомки також увійшла нова серія корсетних худі бренду, які стають елегантним та водночас теплим рішенням для жінок та були стилізовані з кросовками від Vzuti Store





Етнічний корсет - унікальний елемент гардеробу, який здатен повернути людину до неї самої щодня, нагадуючи про те, що вона є частиною величезної історії та могутнього роду. Водночас він розкриває тендітність та красу жінок, котрі як і колись у давнину, любили разом збиратись на вечорниці та розповідати одна одній чудові історії, знаходячи у колі подруг неймовірне джерело підтримки та натхнення. 












Зйомку було створено за участі:

Моделі: Ольга Карадон, Марина Коваль, Ніколетта Ніколюк


Дізнатися про бренд більше можна тут

Comments


bottom of page