top of page

keepstyle та Gen.Camp презентують нову колекціюУкраїнський бренд одягу keepstyle та громадська організація Gen.Ukrainian створили благодійну капсульну колекцію одягу під назвою Future is ours for the taking.


Колаборація покликана нагадати про боротьбу на психологічному фронті, а саме, про допомогу українським дітям з гарячих точок, які пережили страшні травмуючі події, спричинені війною. Хтось з дітей залишився без батьків, хтось став батьком для братів та сестер і ще безліч історій, які важко розповідати. Але які змушують відчувати та бачити: відновлювати майбутнє потрібно вже зараз.
«Війна назавжди залишиться у пам‘яті українських дітей, але ми маємо змогу вплинути на те, щоби вона не забрала їхнє майбутнє», — зазначає власниця бренду keepstyle Валерія Куткова.


Капсула складається з двох видів футболок, світшотів та хустки із маніфестом колаборації.


Прибуток від продажу речей із колекції буде спрямовано на надання індивідуальної психотерапевтичної допомоги українським дітям та лікування дитячих психологічних травм, спричинених війною. Так, психотерапевти Gen.Ukrainian допоможуть дітям навчитися жити в новій реальності та дорослішати психічно здоровими й сильними українцями.
“Ми – українці, і ми чудово знаємо, де кордони нашої країни, які ми ніколи й нікому не віддамо. На жаль, війна порушує і деякі невидимі, але надважливі для кожної людини – особистісні кордони. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну я вирішила – якщо не можу боротися за кордони нашої країни на фронті, то буду боротися за особисті кордони українських дітей”, – коментує Оксана Лебедева, засновниця Gen.Ukrainian.Gen.Camp — це оздоровчо-освітній табір для психологічної реабілітації дітей з гарячих точок України. Ініціатива ГО Gen.Ukrainian реалізується за патронатної підтримки першої леді України, за кошти приватних меценатів.Comments


bottom of page