top of page

Katimo представляє нову колекціюУкраїнський бренд Katimo відкриває нову главу в “мемуарах” своєї героїні. У новій колекції вона поринає в осінню меланхолію, сповнену ностальгійними спогадами та сумом, проте в душі у неї надія та сила, адже вона повертається додому.


Символом цієї ідеї став стриж. Попри обставини та загубленість, цей птах завжди знаходить шлях додому. Для команди Katimo це також символ свідомості в контексті рідної культури та національного відродження. Все має свій початок, і наша спадщина є початком та опорою для створення навколишньої сучасності. Пам'ятати про свій дім, де б ми не були — головний меседж колекції The Way Home.
Стриманий дизайн, вивірений до дрібниць крій, натуральні матеріали найвищої якості та копітка ручна праця залишаються константою бренду, а тому кожний елемент колекції є невід’ємною частиною гардеробу мінливого осіннього сезону. Теплі жакети та пальта з шерсті, м’які светри і кардигани, carry-over тренчі, цього разу з об'ємними рукавами, що нагадують крила птаха, чи зі складним воротникм-стійкою, а також нові моделі взуття Katimo boots — теплі чоботи та капці-бабуші, зроблені вручну.
Команда бренду продовжує варіювати знакові для Katimo моделі і техніки, і представляє пряму сукню-сорочку довжини міді, спідницю та брюки з декоративною баскою, брючні костюми із жакетами на запах, а також сукню та сорочки із зв’язаними гачком вставками. Арт-корсет, який став бестселером літньої капсули, знову з’являється в лінійці одягу не тільки в якості окремої одиниці, а й як декоративний елемент сукні-бюст’є.
Comments


bottom of page