top of page

Katimo представляє нову колекцію
Краса народжується у площині між внутрішнім і зовнішнім світом. Проявляється у кожному виборі, у великих і майже непомітних фрагментах особистого повсякдення. Katimo Living — це лінія об’єктів для дому, що уособлює цілісне бачення естетики буття.


У напрямі Katimo Living бренд прагне підкреслить цінність побуту та його естетичний потенціал. Врахувавши різноманіття домашніх митей, бренд створив кераміку, декор, текстиль, меблі, освітлення, аксесуари для простору, а також домашній одяг та білизну. Дизайн усіх позицій об’єднаний ідеєю сталості та мінімалізму у його виразному, часом експериментальному вимірі. Візуальна складова балансує з утилітарністю та ергономічністю.
Гармонійність асиметрії, скульптурність, простота — основ керамічних виробів. Виготовлені з якісної напівпорцеляни, предмети посуду легко поєднуються один з одним і з повсякденними задачами. Ваза Katimo Living стає новою знаковою формою, відтворюється у прикрасах та у візерунку на пледі. У керамічних ємностях містяться й ароматичні свічки з соєвого воску. Аромат є важливою складовою Katimo Living, адже це — автентичний символ оселі.
Перші меблі Katimo Living — це дубові табурети з фігурною ніжкою, які можна використовувати як стілець або столик. Їх виготовляє майстер Олександр, що мешкає та працює у Київській області. Особистий простір стає особливим, краса оселяється на відстані витягнутої руки. Вітаємо вдома.
Comments


bottom of page