top of page

KATERINA KVIT представили нову колекцію
Liberté, Égalité, Fraternité – знаменитий французький девіз, а також ідея свободи, яка завжди була у центрі уваги європейської думки, надихнула дизайнера Катерину Квіт на створення яскравої літньої «антидепресивної» колекції. Новий сезон бренд KATERINA KVIT зустрічає з вірою у добре майбутнє. Яскраві фарби, квітковий орнамент, багатошарові образи, ефектні трендові деталі – вся лінійка виглядає справжнім викликом базовому та нудному гардеробу. Це є антиподом обережної класики. Місце для зйомок лукбуку було обрано не випадково: знаменитий центр Palais de Tokyo в XVI окрузі Парижа – анклав сучасного мистецтва та сміливих ідей на березі Сени. Модель позує на тлі барельєфів Альфреда Огюста Жанніо "Легенда землі" та "Легенда моря".

Для Resort 2023 навмисно були обрані яскраві відтінки, що привертають увагу, змушують усміхнутися, стати на шлях позитивного мислення. Хітом колекції можна назвати малиновий – новий колір у палітрі бренду, в якому на замовлення було випущено шкіру з крокодиловим принтом. Також спеціально для KATERINA KVIT одна із найстаріших французьких текстильних компаній розробила орнамент, який вдало вписався у барвистий настрій колекції, надавши їй легких французьких ноток.
Ключові моделі: жакети-трансформери, топи, сорочки з великими рукавами, довгі спідниці, які в новому сезоні стануть ідеальною заміною брюк, знакові міні, універсальні шкіряні хустки, що можна використовувати як бандану, зав'язавши замість топа або аксесуаром до сумки. Матеріали: натуральна шкіра, шкіра із принтом крокодила. З сезону в сезон бренд робить усвідомлену ставку на вироби з натуральної шкіри, тому що вважає, що екологічність безпосередньо залежить від довговічності та якості речей. Leather is sustainable – найважливіше кредо KATERINA KVIT.Comments


bottom of page