top of page

Бренд Kachorovska збирає 1 000 000 для фонду savED

В межах кампанії #до_школи_знов.


Напередодні першого вересня та старту нового навчального року бренд Kachorovska та фонд savED починають спільний збір! Наша ціль: 1 000 000 гривень для відновлення школи у Михайло- Коцюбинському, Чернігівської області та, зокрема, на створення у школі учнівського спортивного простору.


За час повномаштабної та жорстокої війни росії проти України постраждали сотні шкіл та дитячих навчальних закладів. Щоб у українських дітей був шанс відновити навчання у рідній країні бренд Kachorovska долучається до фандрейзингової кампанії благодійного фонду savED #до_школи_знов, що реалізується в межах ініціативи Міністерства освіти і науки України.


Для цього ми створили три особливі пари взуття, натхненних найяскравішими подіями у поп-культурі цього року та влаштовуємо благодійний розіграш. За невеликий донат клієнти бренду та всі небайдужі в Україні та за кордоном зможуть отримати унікальну пару взуття, яка була натхнена всесвітнім туром Бейонсе “Ренесанс”, популярним фільмом Ґрети Ґарвік “Барбі” чи образом героїні легендарного серіалу “Секс і місто” Кері Бредшоу. Основною платформою розіграшу буде Instagram. Система дуже проста: необхідно зробити благодійний внесок сумою не менше 200 гривень або 5 доларів для іноземців, а в коментарях до постів-анонсів вказати, за яку з пар ви б хотіли поборотись. Більше донатів, більше шансів отримати бажану пару.

По завершенню збору, ми розіграємо кожну пару взуття та створимо його у розмірі переможниці чи переможця. Всі технічні деталі вказані у постах-анонсах нашого розіграшу. Кожен донат допоможе відбудувати школу, що постраждала від повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Kachorovska — український взуттєвий бренд, який опанував дизайн, майстерність та інженерний підхід у виробництві взуття. Компанія випускає колекції взуття, створені жінками для жінок, з акцентом на анатомічнічть, жіночність та сучасну естетику. Kachorovska говорить мовою взуття з 1957 року. savED — український благодійний фонд, який відновлює доступ до освіти в регіонах України, які постраждали від війни. Ми існуємо лиш рік, але вже встигли допомогти школам у 6 областях та 25 341 їх учням, залучити 194 096 000 грн. Нині ми продовжуємо облаштовувати укриттями школи і садочки, зводити цифрові освітні центри, відбудовувати поруйновані навчальні заклади. #До_школи_знов — кампанія, яка допоможе українським школам і дітям зустрітися знов. Фонд savED збирає кошти на укриття та відновлення навчальних приміщень у школах Чернігівщини, Миколаївщини, Харківщини та Київщини. Більше про кампанію та об’єкти, на які збираємо, читайте тут.


Посилання на збір тут.
Σχόλια


bottom of page