top of page

Kachorovska представляє першу частину Pre-Spring 2024 колекціїКласичні моделі бренду у пастельних відтінках та приємних текстурах


Колір буде одним з ключових елементів в колекції бренду Kachorovska протягом всього весняно-літнього сезону. Саме тому перший дроп зібрав у собі класичні для бренду моделі взуття Erica, Cherilyn, Emma, Katrine у приємних пастельних відтінках.


Наприклад, балетки Emma виконані в натуральному хутрі, а чоботи Katrin й Erica та ковбойки Cherilyn, що зроблені з натуральної замші представлені одразу у трьох відтінках сухих трав, рожевої води й шоколадного крему.

За задумом дизайн-бюро бренду, складні пастельні відтінки легше поєднувати з базовими речами гардероба, тому кожна пара стане у пригоді для створення весняного образу.


Важливим доповненням колекції стали мʼякі сумки Erna Soft, які вже стали хітом продажу в магазинах Kachorovska. Сумки виконані в шкірі та замші у чорному, жовтому та хакі відтінку, що ідеально пасуватимуть до взуття з цього дропу. Також на торці сумки додалось позолочене брендування у формі подвійної літери K, яке вже стало впізнаваним лого Kachorovska.

Взуття та сумки вже доступні в магазинах та на сайті бренду

Comments


bottom of page