top of page

Kachorovska представляє нову колекціюВісімнадцять елегантних, жіночних і головне зручних образів дизайн-команда бренду Kachorovska пропонує для цього літа та відпочинку.Нова колекція одягу Kachorovska містить льняні костюми у фісташковому, молочному та пудровому відтінках, невагомі сорочки з розрізами на рукавах у чорному та білому кольорах, сукні з відкритою спиною, що підкреслюють силует, а також штани, максіспідниці, сорочки, футболки.
Особливим акцентом колекції стали комбінезони з текстурованої тканини у чорному, пастельно-жовтому та яскраво-зеленому відтінках. Вони точно стануть уніформою сезону через поєднання утилітарності, зручності та винятково елегантного дизайну.Також слід звернути увагу на легкий напівпрозорий тренч, що представлений у графітовому відтінку і стане чудовим доповненням образу для вечірніх прогулянок містом, або у ті дні літа, коли погода не може порадувати особливим теплом.
Нагадуємо, що лінія одягу Kachorovska з'явилась три роки тому, щоб давати ще більше можливостей жінкам виражати себе, почуватись впевненіше та поповнювати гардероб елегантними речами, що будуть актуальні не один сезон.

Comments


bottom of page