top of page

JUL представляє нову колекціюJUL пропонує знайти баланс між спокоєм та метушнею, створити власний сценарій сезону і доповнити його актуальними речами незалежно від зовнішніх обставин. Адже літо — час, коли хочеться бути максимально самобутньою: тендітною і динамічною, ініціативною та загадковою, в комфорті із собою та власними планами. Кожна зможе віднайти свої особливі приводи та доповнити їх не менш особливими речами колекції.
Мінімалістичний дизайн, а також сяйливі і приємні на дотик матеріали сформували якісну основу одягу. Дбаючи про індивідуальний підхід до кожної, бренд створив ряд особливих суконь різної довжини: від тендітних напівпрозорих з воланами до мінімалістичних міді.
Крім універсальних відтінків, палітра колекції складається з виразних кольорів: оливкового, коралового, темно-синього й насиченого жовтого, що нагадує міріади зоряного неба теплої пори. Традиційна трикотажна секція насичена кольорами, як і саме літо: футболки та шорти, виварені світшоти, блуза на зав’язках, низка варіацій топів з об’ємними і довгими рукавами, а також незмінні класичні моделі для повсякденних образів.
Один із найголовніших матеріалів лінії — льон, завдяки якому почуваєшся комфортно навіть у найспекотніші липневі дні. Вироби з нього представлені брюками прямого й звуженого крою, сорочками з оверсайз-силуетом та жакетами, що гармонійно поєднуються між собою.Близькі до серця прогулянки з рідними зігріватимуть прохолодні липневі вечори зсередини, а стьобана куртка у квітковий принт і в’язане поло подбають про комфорт ззовні.


Колекцію також урізноманітнили аксесуарами: яскравою кольоровою резинкою та сережкою з бісеру.

Commentaires


bottom of page