top of page

J’amemme представляє нову колекціюВесняна колекція J’amemme стала сарторіальною одою сучасному мистецтву. Довершеність форм демі-кутюру, у форматі якого творить бренд, дозволяє поставити кравецьке мистецтво на п’єдестал і у переносному, і у буквальному сенсі цього слова: речі колекції є справжніми колекційними артефактами, подібними до художніх творів.
Дизайнерка Юлія Ярмолюк продовжує працювати із іконічними для бренду пліссируваннями, які створюють унікальні архітектурні форми суконь та підкреслюють жіночність та чуттєвість своєї власніці. Серед впізнаваних кодів бренду у колекції — нестандартні комбінації пропорцій та об’ємів: якщо довжина міні та корсетні елементи — то у поєднанні із сильною лінією плечей, якщо флористичний чокер — то акцентний та помітний.
“Я завжди мріяла створювати речі, які є об’єктами кутюрного мистецтва. Ми досі вчимося жити по-новому, працювати в нових реаліях, творити хай і з іншого, ніж раніше, погляду”, — ділиться дизайнерка бренду, Юлія Ярмолюк. “Мистецтво - моя єдина можливість показати своє ставлення до війни. Чим сильніші емоції, тим в більшу експресію вони виливаються. Ця весна надихнула мене та додала особливої сміливості.”
Ця сміливість дозволила бренду братися за найскладніші дизайни. Наприклад, 3D-сукні з десятків зшитих вручну “пелюсток”. Один такий виріб створюється майстрами студії протягом півтора місяця, а на його виготовлення витрачається близько тридцяти метрів органзи.Марка також самостійно створює самі фактури для пошиття речей, які вимагають чималих затрат часу та високої кваліфікації майстра. Наприклад, фіолетова сукня на одне плече зі шлейфом та об’ємне сизе напівпальто пошиті з візуальним ефектом хутра, який створюється за рахунок особливої порізки та зшивання шарів фатину. Чи не найбільш знаковим луком колекції стала міні-сукня з аплікацією квітки камелії, створеної з напівпрозорої шовкової органзи. А корсетні елементи, блиск леліток та драматичний стайлінг з використанням оперних рукавичок та панчіх дозволяють безпомилково впізнати марку у стрічці Інстаграм.

Comentários


bottom of page