top of page

J’amemme представляє нову колекціюНова зимова колекція українського бренду J’amemme побудована на контрастах. Вона затишна й функціональна, але водночас і розкута та смілива.


Так, дизайнерка Юлія Ярмолюк приглушеній зимовій палітрі натуральних відтінків протиставляє вироби в насичених кольорах — електрик, вохра та глибокий фіолетовий. Фірмовий образ цього сезону — поєднання короткого оверсайз-пальта з подвійної вовни зі штанами кльош. Пом’якшують маскулінність луку кишенькова хустка у вигляді плісованої органзи або яскраві шарфи. Знакове плісе J’amemme також отримало зимовий апгрейд.
Хоча напівпрозорі текстури й слугують базами для деяких сетів, бренду вдалося передати об’єми й заломи навіть у форматі в’язання. Костюми й сукні з контрастними швами встигли стати бестселерами ще до знімання, щойно їх бренд заявив в інстаграм-сторіз. А кардигани з текстурного в’язання у формі колосків у поєднанні з корсетами вкотре підкреслюють коди бренду. У кожну річ із вовни майстри власноруч уплітають своє бачення мистецтва й традицій.
“Думаю, ми намагалися створити альтернативну реальність, аби допомогти нашим клієнтам абстрагуватися від повітряних тривог, вимкнень світла або туги за домом, — говорить Юлія Ярмолюк, дизайнерка бренду. — Та однаково відчуваються воєнні корективи: у сильних силуетах жакетів і пальт, дещо мілітаристичних сетах з бомберами. Тільки після знімання лукбуку я зрозуміла, чому зупинилася на таких референсах зачісок. Такі носила моя бабуся в повоєнний період. Думаю, що це — моя проєкція того, що скоро також згадуватимемо війну в минулому часі”.コメント


bottom of page