top of page

GUNIA Project представляє нову колекцію
Музеї завжди були головним натхненням для команди GUNIA Project. У своїх стінах вони бережуть крихку пам’ять поколінь, їхнє минуле та майбутнє. Саме в музеях можна ознайомитися з унікальними експонатами авторів, які жили й творили багато сотень років тому. Саме це засновниці бренду, Марія Гаврилюк та Наташа Каменська, хотіли підкреслити в новорічному кампейні GUNIA Project. Вони зображують вироби як самостійні музейні об’єкти та звертають нашу увагу на цінність і довершеність кожного. І немає різниці, чи це робота великого майстра классичності, чи наївна картина невідомого автора. У мужніх та стриманих стінах кожен витвір мистецтва — це цінність.

У новорічній колекції GUNIA Project представлена кераміка, аромасвічки, текстиль до столу та шовкові піжами, як продовження літнього дропу перероблених позицій. До капсули увійшли відомі шовкові хустки з ілюстраціями та з ручною обробкою краю. Колекції притаманні відтінки синього кольору, оскільки у виробництві елементів використано кобальт.
Натхнення для створення цієї історії команда традиційно черпає в українській народній творчості, наївному мистецтві та предметах народного побуту. В ній переосмислено сюжети з Косівських кахлів XVIII—XIX ст. та картини невідомого автора “Дівчинка з котом” з музею Івана Гончара. Подивившись уважніше, можна простежити як герої мандрують з одного виробу на інший, даруючи нам відчуття свята, легкості та казковості.
Comments


bottom of page