top of page

Grains de Verre представляє нову зйомкуПрисвячена Парижу та всім його жінкам, яким він не дає забути про те, ким вони є насправді. Париж, як і маніфестація любові до себе через прояв сили в жіночому початку - зашиті в ДНК Grains de Verre, який є new luxury брендом.Ми шукаємо себе в у стриманих сукнях, тугих корсетах, підкреслюємо губи помадою, ховаємо очі в олівець. Шукаємо, знаходимо, губимо знову. Бути жінкою — це історія без кінця. І лише Париж позбавляє тебе можливості загубитися. Ким би ти не була в цьому місті, він подарує тобі свою маску або... Зірве їх усі.Нова кампанія бренду прикрас Grains De Verre — про Париж, усіх його жінок та про сюжети, вічні, як життя. Скільки історій знають його провулки? У кадрах кампейну ми наблизили свою розповідь щонайменше до двох із них. Тут Ейфелева Вежа більше не поділяє кадр надвоє з Тріумфальною Аркою, місто зовсім не про це. Париж має свою правду: чорну сукню, недбалий виріз, тіні, що відкидаються колонами в сміливі сутінки і прикраси Grains De Verre в ролі нічних вогнів.
«Сьогодні жінки перебувають у постійному пошуку себе та спробах висловити суть за допомогою стилю. І ось, в якийсь момент ми виявляємо себе у лаконічній чорній сукні з підведеними віками. А ще за хвилину, в корсеті, який підкреслює фігуру і рясніє вишивкою. Я завжди відчуваю цю ж мінливість у Парижі. У своєму власному, що завжди з тобою, і у місті, яке навколо. Тому зйомка відбулась тут», – дизайнерка Рита Молчанова розповідає про те, чому саме в Парижі вирішила провести зйомку знакових корсетів та прикрас бренду. У зйомці взяла участь власниця концептуального бутику La Collection Particuliere Світа Соболь.
Придбати прикраси, представлені в зйомці можна на сайті бренду в розділі Shop the Look або в загальному каталозі.Comentários


bottom of page