Як українські компанії підтримають Україну: Good Wine
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_ae342a77de034f29a26d062782f4714e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_ae342a77de034f29a26d062782f4714e~mv2.jpg)
З першого дня війни Good Wine займається гуманітарною допомогою тим, хто цього потребує найбільше. Good Wine підримує Україну:
— Постачальники Good Wine з Італії, Іспанії, Нідерландів, Польші, Франції, Португалії, Німеччини, Австрії, Бельгії, які вже відправили в Україну 14 фур з 280 000 кг гуманітарної допомоги;
— Менеджери з логістіки та імпорт менеджери Good Wine, які комунікують з десятками партнерів з Європи;
— Ключовий логістичній партнер Good Wine Angela, який безкоштовно консолідує всю гуманітарну допомогу та допомагає з документами;
— Водії та працівники фонду human.org.ua, які перерозподіляють всю допомогу на своєму складі та доставляють її по регіонам України, які найбільше постраджали за цей місяць — Харківська, Київська та Чернігівська області;
— Всі працівники-волонтери, які передають продукти та готують їжу для ЗСУ, нацгвардії, пожежних частин, ТРО, лікарень, дитячіх та пологовіх будинків та притулків. В тому числі, ресторани @lucky.restaurant, @chefs.tbl, @mirali.restaurant, магазин @badboyliquorstore та пекарня @bakehouse_bh;
— А також всі працівники магазинів Good Wine на Мечнікова та Оболоні, завдяки яким мешканці міста мають змогу купувати продукти кожного дня у воєнній час.
робити внесок для гуманітарної допомоги можна за лінком — https://charity.goodwine.ua/
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_e3e5aa882dbc4124bae2ca9f2e840f7a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_e3e5aa882dbc4124bae2ca9f2e840f7a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_bdb28d97b7474204915dfb51f2d45fe2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_bdb28d97b7474204915dfb51f2d45fe2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_83090bfcf36947708d4c24663f997c56~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_83090bfcf36947708d4c24663f997c56~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_0182c205528249f59e444f7d1f5a1ca4~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_0182c205528249f59e444f7d1f5a1ca4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_086d45da2da248ae9bfe79587211d7b5~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_185,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_086d45da2da248ae9bfe79587211d7b5~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_fa57f739e2024e68b75a770e74c9d1d5~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_fa57f739e2024e68b75a770e74c9d1d5~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_0b9d0e9abd9940bcb366828e62228da4~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_185,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_0b9d0e9abd9940bcb366828e62228da4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_3c16ed174fd8426a95c98c95f56c7fbe~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_185,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_3c16ed174fd8426a95c98c95f56c7fbe~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_b124ff8afe054ffbad49dd2186f77565~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_b124ff8afe054ffbad49dd2186f77565~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_1bf5c1fb00184d09a539cdb43cfdd703~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_1bf5c1fb00184d09a539cdb43cfdd703~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_fe389fedb52745269015b83cdb8d777f~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_183,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_fe389fedb52745269015b83cdb8d777f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_555be2964cfc4eacb3840fe707639ff2~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_183,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_555be2964cfc4eacb3840fe707639ff2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_bc595632e9ff4bfd84114516178d136f~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_180,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_bc595632e9ff4bfd84114516178d136f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_87cffd7a66724298a8f4f4d76bbd3d02~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_185,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_87cffd7a66724298a8f4f4d76bbd3d02~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_a1843c9382714d4b84fd409afe90a5b8~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_182,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_a1843c9382714d4b84fd409afe90a5b8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_85cf2e8451b8477f87783e21c260f1c3~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_181,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_85cf2e8451b8477f87783e21c260f1c3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_02eaa912d1364cbdb0331f11308b3d2b~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_02eaa912d1364cbdb0331f11308b3d2b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_11d807c1775042fb89049707545614e5~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_183,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_11d807c1775042fb89049707545614e5~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_267ad46b9d624de5bb31642b304c0d1c~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_109,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_267ad46b9d624de5bb31642b304c0d1c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_94cbb81982f5419198f0c6834cef1548~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_109,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_94cbb81982f5419198f0c6834cef1548~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_b976fe946cd644df924755b42c0a35e3~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_b976fe946cd644df924755b42c0a35e3~mv2.jpg)