top of page

Girls support girls: благодійна футболка CHER’17 для допомоги фонду «Марш Жінок»
На знак жіночої солідарності та підтримки одна одної в ці непрості часи.Український масмаркет бренд CHER’17 не лише створює красивий одяг і надихає дівчат бути гарними щодня, а й має соціальну місію — об’єднати жінок та нагадати їм, наскільки важливо підтримувати одна одну всіма можливими способами (компліментом, посмішкою, лайком під фото тощо). Особливо зараз, коли навколо панує хаос.
Саме тому команда CHER’17 вже не вперше колаборується з благодійним фондом «Марш Жінок» задля допомоги постраждалим від війни жінкам. Цього разу результатом співпраці стала футболка з вичерпним написом Girls support girls («Дівчата підтримують дівчат»).


Цей лаконічний меседж говорить сам за себе й є своєрідним символом жіночої солідарності. А його візуалізацією стало відео зі слоганом «CHER’17 — це світ, де дівчина підтримає дівчину», в якому героїні часто стикаються з осудженням, але завжди знаходять розуміння та опору одна в одній.
Футболка представлена в трьох колірних рішеннях (біло-рожева, біло-блакитна та біло-помаранчева) та вже доступна в усіх магазинах CHER’17, а також онлайн. 100 грн від продажу кожної одиниці будуть спрямовані до фонду «Марш Жінок».


Тож долучайтеся до ініціативи, підтримуйте одна одну і пам’ятайте, що разом ми зможемо все!

Comments


bottom of page