top of page

Героїчний символізм Дракону: Новорічний дроп 2024 від бренду GASANOVA
Український бренд GASANOVA презентує спеціальну новорічну колекцію The Dragon’s Power. В основі цієї колекції лежить величний дракон, обраний як символ сили та тріумфу волі українців.


У центрі кампейну Руслана Данилкіна, видатна героїня Збройних сил України. Її історія є прикладом мужності та рішучості, а також пронизливим нагадуванням про те, що, попри святкові дні, відлуння війни резонують в наших серцях.
Дракон у колекції GASANOVA виходить за межі естетики; він слугує глибоким символом для України. Він означає постійну боротьбу та остаточну перемогу, зміцнюючи почуття спільності та сили духу в українському народі.
Занурюючись у новорічну колекцію 2024 року, очікуйте зустріти дизайни, що виходять за межі буденності. Дроп поділяється на дві частини: повсякденну та вечірню. До першої входять сорочки, футболки та худі прикрашені вигадливим мотивом дракону, вписаного в логотип бренду. Це втілює містику та силу легендарної істоти в сучасному виконанні. Вечірню частину представляють розкішні сукні, корсети та жакети, розшиті камінням та блискучими елементами, що стануть прикрасою новорічного вечора.“Ця колекція є нашим вираженням вдячності, даниною доблесті, силі та відданості наших героїв. Кожного року, незалежно від культури та національності, люди цікавляться східною символікою свята. Ми вирішили, що це прекрасна можливість презентувати українцям нашу інтерпретацію давньої традиції”, - коментує дизайнер бренду Ельвіра Дамірова.


Колекція буде доступна в продажі онлайн та у бутіках бренду з 21 листопада 2023 року.


Commentaires


bottom of page