top of page

Нова лінійка сертифікованих органічних засобів для зволоження та очищення шкіри Garnier BIOGarnier BIO представляє лінійку сетифікованих органічних засобів для зволоження та очищення шкіри, де здобутки фітотерапевтів удосконалено знаннями й досвідом Garnier у галузі піклування про шкіру. Для цієї лінійки Garnier підібрали дієві рослини до кожного типу шкіри та створили з них ефективні та дбайливі засоби очищення і зволоження, що пройшли органічну сертифікацію.


Міцелярна вода для очищення шкіри обличчя

Garnier Bio з екстрактом волошки
Міцелярна вода для очищення шкіри обличчя Garnier Bio з екстрактом волошки ніжно очищає шкіру обличчя, ефективно видаляє макіяж, не залишаючи слідів на шкірі. Підходить для всіх типів шкіри обличчя, включаючи чутливу. Містить 99% інгредієнтів натурального походження. Екстракт волошки містить антоціани - пігменти рослинного походження, які борються із запальними реакціями; перешкоджають старінню, нейтралізуючи дію вільних радикалів; благотворно впливають на судини. Міцелярна вода для очищення шкіри обличчя Garnier Bio з екстрактом волошки відмінно зволожує; знижує набряклість; тонізує та заспокоює шкіру. Лінійка Garnier Bio сертифікована як органічна організацією Ecocert Greenlife відповідно до стандарту COSMOS ORGANIC.


Нічна відновлювана олія для обличчя

Garnier BioОлійка для шкіри Garnier Bio Repairing Hemp — чудовий догляд для вашого обличчя та тіла.


Властивості:

 • відновлює та зволожує

 • глибоко живить

 • оживляє та сповільнює процес старіння шкіри

 • надає шкірі оксамитової ніжності

 • швидко вбирається, не залишаючи відчуття жирної шкіри


Відновлюваний крем-гель для обличчя

Garnier Bio
Крем для обличчя Garnier Bio Repairing Hemp щодня надаватиме вашому обличчю саме такого догляду, якого воно заслуговує.


Властивості:

 • регенерує та живить

 • інтенсивно зволожує

 • розгладжує зморшки та запобігає їхньому утворенню

 • миттєво поглинається


Денний антивіковий крем для шкіри обличчя

Garnier Bio з екстрактом лавандінаЗапобігайте утворенню зморшок за допомогою натуральних сил природи. Денний крем Garnier Bio Lavandin містить екстракти рослин з екологічного господарства, а тому значно розгладжує невеликі зморшки. Водночас він має профілактичну дію та запобігає їх утворенню, ефективно зміцнюючи пружність й еластичність шкіри. У результаті ваша шкіра виглядатиме молодою та сяючою.


Властивості:

 • розгладжує зморшки та запобігає їх утворенню;

 • інтенсивно зволожує та відновлює шкіру;

 • підтримує еластичність і пружність шкіри;

 • освітлює шкіру, надаючи їй сяйва.


Нічний антивіковий крем для обличчя

Garnier Bio з екстрактом лавандіну

Нічний антивіковий крем для обличчя Garnier Bio з екстрактом лавандіну, олією аргани та жожоба інтенсивно живить шкіру вночі. Основний активний інгредієнт формули - екстракт лавандіну, завдяки якому підвищується пружність та еластичність шкірного покриву. Масло аргани - природне джерело молодості. Олія жожоба проникає глибоко в пори та розчиняє забруднення, виводить надлишки шкірного сала, заспокоює запалену і роздратовану шкіру, допомагає зберегти молодість і запобігти появі зморшок. В результаті застосування нічного антивікового крему для обличчя Garnier Bio з екстрактом лавандіна шкіра відновлена, виглядає молодше, зморшки менш помітні.

Comments


bottom of page