top of page

Sensual Silkiness: Fox Lingerie представили нову колекцію з шовку
Fox Lingerie представив чуттєву колекцію з шовку, до якої увійшла білизна в нових моделях, знакові боді в новій інтерпретації, домашні та спортивні комплекти.


Шовкова колекція — це продовження вже помітного переродження бренду в пошуках нових форм, експериментів та незвичних комбінацій. Комплекти з ніжними рюшами й класичні трикутники істотно вирізняються на противагу тонкому мереживу з попередніх колекцій. Для домашніх образів Fox Lingerie пропонує топ-бандо з шортами або комплекти зі штанами.
Смілива деталь — стрепи, які чудово поєднуються з мінімалістичним гладким комплектом. Ніяких зайвих деталей, лише шовковиста текстура та геометричні форми — усе це про triangle. Спортивний сет із топа з довгим рукавом та трусів із завищеною талією підійде як для занять йогою чи фітнесом, так і для міських образів. Головний бестселер бренду протягом багатьох років — боді — теж можна побачити виконаним із шовку.
«Шовк — надзвичайно компліментарний матеріал, він робить повсякдення маленьким святом. Шовкова білизна — це не розкіш, це мистецтво, яке дарує неповторні відчуття комфорту», — засновниця бренду Fox Lingerie Юліана Гензель.
Основні кольори колекції такі ж ніжні, як і шовк: блакитний, коричневий, рожевий. Доповнюють їх класичний чорний, теракотовий та сміливий леопардовий принт.


Ексклюзивно офлайн Fox Lingerie можна знайти в київському ЦУМі, онлайн — на сайті Fox Lingerie або в Instagram.


Comments


bottom of page