top of page

FORSEA STUDIO представляє нову колекцію
Український бренд FORSEA STUDIO представляє нову літню колекцію одягу під назвою "Petit Voyage", створену для особливої літньої подорожі.
Кожен новий день, нагода, побачення, проєкт, прогулянка з дитиною, Париж, Київське море - все це Petit Voyage. Навіть найдрібніші моменти змінюють нас, надають можливості, новий досвід та створюють панно нашого життя і особистості. Засновниця бренду, Еліна Бабічева-Мойсеєнко, надихнулася цією концепцією, щоб створити справжній гардероб для подорожі.
"Колекція для нас стала новим переосмисленням котону та нашої традиційної віскози із сатиновим переплетінням. Ми експериментували з формами та можливостями тканини, але завжди прагнемо до влучного крою, який підкреслює симфонію жіночого тіла. Місія бренду - створювати одяг, який буде партнером для нашої музи, підсвічуючи її шик та жіночність", - каже Еліна Бабічева-Мойсеєнко.
Колекція "Petit Voyage" є логічним розкриттям балансу геометрії та ніжності, чорного та вершкового кольорів, краси та комфорту. Кожна одиниця колекції, від топу до сукні, буде ідеальним вибором як для відпочинку, так і для повсякденного життя. Всі вироби виконані з натуральних тканин із вкрапленнями ручної кропітливої роботи.コメント


bottom of page