top of page

Легкість та безтурботність літнього дня у новій колекції Fashionista
Моменти, пов’язані з літом, тривають три місяці, але спогади зігрівають нас цілий рік. Воно завжди асоціюється з легкістю, невимушеністю, безтурботністю та спонтанністю. Саме такими сенсами наповнена нова колекція Summertime Flashbacks українського бренду Fashionista.


Колекція створена з легких та натуральних матеріалів: попліну, льону, мусліну, що забезпечують комфорт у спекотну пору року. До лінійки увійшли повітряна спідниця-балон з сатину, топ з драпіруванням та шорти-бермуди з костюмної тканини.

Центральним елементом колекції стали легкі та романтичні сукні з невагомого шифону у ніжних відтінках. Вони навіюють бажання бігати босоніж по квітучому саду, повному достиглих черешень, зеленої трави та пекучого сонця, яке малює веснянки на щоках.


Дизайнери Fashionista прагнули відобразити спокій і невимушеність літнього дня через легкість матеріалів, невимушеність фасонів, ніжність кольорових відтінків та лаконічність дизайнів.


Одяг з нової колекції здатний задовольнити всі необхідні гардеробні потреби влітку. Він підходить як для офісу чи навчання, так і для відпочинку за містом чи поїздки на море. Крім того, можна створити повсякденні образи для прогулянок чи стильні аутфіти для важливих виходів у світ.
Переглянути колекцію можна на офіційному сайті бренду, а також в офлайн-магазинах у Києві, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та Ужгороді.


תגובות


bottom of page