top of page

Fashion Closet: Юліана ДементьєваНова героїня рубрики Fashion Closet модель та інфлюєнсер Юліана Дементьєва.За дівчиною слідкує понад дев'носта тисяч фоловерів, і ми — серед них: стримані образи з базовими пальто, трикотажем нюдових відтінків та базовими джинсами, відмінне поєднання люксу та мас-маркету — образи Юліана надихають.


Стиль Юліана дійсно заслуговує на похвалу. Вона сміливо доповнює у свій щоденний гардероб тренди та завжди виглядає дивовижно. На ньому чудово виглядають як класичні плаття, так і спортивні костюми.


На знімках кожного свого образу Юліана відзначає облікові записи брендів, щоб користувачі могли клікнути і перейти за посиланням. Fashion Talksss відібрав 5 речей героїні, які мають бути у будь-якому гардеробі.
Юліана завжди виглядає бездоганно. Її образи продумані до найменших деталей, і в них ніколи не знайдеш нічого зайвого. Тільки дуже хочеться, щоб будь-які брюки чи сукня сиділи на тобі так само ідеально, як на шикарнихх ногах Юліана.

Стиль Юліани завжди витончений, вишуканий та жіночний. Це легке ставлення до речей та моди не може не викликати щиру симпатію та захоплення.
Перелік моделей суконь у Юліани дуже великий: тут і облягаючі, і шовкові сукні, і елегантні сукні-футляри, і грайливі літні сукні з оригінальними принтами.

Юліана знає, як виглядати на висоті завжди і за будь-яких умов. Як їй це вдається? Секрет у тому, що Юліани ніколи не замикається в рамки одного стилю, якщо класика — то не нудна, якщо спорт — жіночний. Юліана Дементьєва одна з небагатьох, кому вдається балансувати, бути різною, не боятися експериментів та завжди виглядати ефектно. Надихаємось!

Comments


bottom of page