top of page

Fashion Closet: Влада Швець
Нова героїня рубрики Fashion Closet засновниця STASH та BRIK, інфлюєнсер Влада Швець.За дівчиною слідкує понад ста тисяч фоловерів, і ми — серед них: стримані образи з базовими пальто, трикотажем нюдових відтінків та базовими джинсами, відмінне поєднання люксу та мас-маркету — образи Влади надихають.

Стиль Влади дійсно заслуговує на похвалу. Вона сміливо доповнює у свій щоденний гардероб тренди та завжди виглядає дивовижно. На ньому чудово виглядають як класичні плаття, так і спортивні костюми.
На знімках кожного свого образу Влада відзначає облікові записи брендів, щоб користувачі могли клікнути і перейти за посиланням. Fashion Talksss відібрав 5 речей героїні, які мають бути у будь-якому гардеробі.Влада завжди виглядає бездоганно. Її образи продумані до найменших деталей, і в них ніколи не знайдеш нічого зайвого. Тільки дуже хочеться, щоб будь-які брюки чи сукня сиділи на тобі так само ідеально, як на шикарнихх ногах Влади.


Стиль Влади завжди витончений, вишуканий та жіночний. Це легке ставлення до речей та моди не може не викликати щиру симпатію та захоплення.
Влада знає, як виглядати на висоті завжди і за будь-яких умов. Як їй це вдається? Секрет у тому, що Влада ніколи не замикається в рамки одного стилю, якщо класика — то не нудна, якщо спорт — жіночний. Влада Швець одна з небагатьох, кому вдається балансувати, бути різною, не боятися експериментів та завжди виглядати ефектно. Надихаємось!Comments


bottom of page