top of page

Fashion Closet: Валерія ГуземаНова героїня рубрики Fashion Closet засновниця та дизайнер ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry Валерія Гузема.


За дівчиною слідкує понад ста тися фоловерів, і ми — серед них: стримані образи з базовими пальто, трикотажем нюдових відтінків та базовими джинсами, відмінне поєднання люксу та мас-маркету — образи Валерії надихають.

Стиль Валерії дійсно заслуговує на похвалу. Вона сміливо доповнює у свій щоденний гардероб тренди та завжди виглядає дивовижно. На ньому чудово виглядають як класичні плаття, так і спортивні костюми.


На знімках кожного свого образу Валерія відзначає облікові записи брендів, щоб користувачі могли клікнути і перейти за посиланням. Fashion Talksss відібрав 5 речей героїні, які мають бути у будь-якому гардеробі.
Валерія завжди виглядає бездоганно. Її образи продумані до найменших деталей, і в них ніколи не знайдеш нічого зайвого. Тільки дуже хочеться, щоб будь-які брюки чи сукня сиділи на тобі так само ідеально, як на шикарних ногах Валерії.


Стиль Валерії завжди витончений, вишуканий та жіночний. Це легке ставлення до речей та моди не може не викликати щиру симпатію та захоплення.
Перелік моделей суконь у Валерії дуже великий: тут і облягаючі, і шовкові сукні, і елегантні сукні-футляри, і грайливі літні сукні з оригінальними принтами.

Валерія знає, як виглядати на висоті завжди і за будь-яких умов. Як їй це вдається? Секрет у тому, що Валерія ніколи не замикається в рамки одного стилю, якщо класика — то не нудна, якщо спорт — жіночний. Валерія Гузема одна з небагатьох, кому вдається балансувати, бути різною, не боятися експериментів та завжди виглядати ефектно. Надихаємось!


Comments


bottom of page