top of page

Fashion Closet: SOVAВ новій рубриці Fashion Closet розповідаємо про бренди, зарекомендовавших себе з кращої сторони. І сьогодні це український ювелірний бренд SOVA. В рамках рубрики ми підготували змістовний огляд на тему складу списку подарунків бажаних прикрас до Дня Матері від SOVA.
SOVA - український ювелірний бренд-трендсеттер, який колекціонено підходить для запуску продуктів і демонструє впевненість, готовність до експериментів і свободу. Більшість виробів SOVA витримані в лаконічному, мінімалістичному стилі.
Бренд експериментує з дизайном, що відображається в нових колекціях SOVA. Стилістика оформлений органічно перекликається з модними тенденціями, підчеркуючи трендове сучасне звучання. Так в новій колекціх в серці прикрас—чотири різні символи—сердечко,метелик,чотирилисник та коло як відображення сонця.Вони ніби вийшли з казкових історій,які намрозповідала мама в дитинстві. Колекція For Mom—про ніжність,що втілена в ювелірних деталях.
Колекція виконана з жовтого золота та ніжного тихоокеанського перламутру, що відображає природні мотиви, які ювеліри заклали в ідею колекції. До капсули увійшло 12 прикрас — сережки, кольє та персні-печатки, які ідеально поєднуються між собою.
Усі прикраси колекції виконані настільки продумано, що можуть стати заключним елементом вечірнього виходу, так і доповнити щоденний образ.

コメント


bottom of page