top of page

Fashion Closet: ProVocatriceУ новій рубриці Fashion Closet розповідаємо про бренди, які зарекомендували себе з найкращого боку. І сьогодні це бренд ProVocatrice. В рамках рубрики ми підготували змістовний огляд списку бажаних виробів від ProVocatrice.


Бренд ProVocatrice був започаткований Каріною Кассаб та Андріаною Калуцькою. Вона створює сміливі сукні та костюми для дівчат, які мають внутрішню свободу, впевнені в собі та не приймають умовностей.
ProVocatrice girl – завжди виявляють свій характер та силу волі, свою харизму та унікальність, що ідеально резонує з виробами ProVocatrice. Героїня колекції - витончена і жіночна, а головне, завжди знаходиться у відмінній формі і ніколи не залишається поза увагою.
Особлива увага в колекції приділяється бездоганності крою. Кожен виріб виконаний з дотриманням усіх правил роботи, що допомагає бренду створювати високоякісні речі, які будуть відмінною базою в гардеробі кілька років.
Мабуть, найсексуальніший і найжіночніший тренд сезону — це міні-сукні з ефектними вирізами. Сукні з вирізом та бантом ProVocatrice представляє ідеальний баланс сміливості та жіночності. Сукні виглядають чарівно і при цьому доречно як для світкування важливих подій, зустрічей з подругами, так і для побачення. Носити таку красу можна з човниками або босоніжками - образ виглядатиме ідеально. Новий колір у сезоні в ProVocatrice - відтінок червоних губ, завжди особливий і привертає до себе увагу. У палітрі є і базовий, улюблений кольори бренду: білий
Корсет з упевненістю можна назвати одним із головних елементів базового гардеробу. По-перше, це зручно. По-друге, це красиво: корсет, без перебільшення, поєднуються з усім, починаючи з простої білої сорочки і джинсами. По-третє, корсет доречний скрізь і завжди: на прогулянці з друзями та на романтичній вечері.
Нова колекція ProVocatrice змушує наші серця битися частіше, бо кожна річ це просто must have в гардеробі.Сміливі та підкреслені силуети, якісна тканина та ідеальна посадка – все це про ProVocatrice


Comentários


bottom of page