top of page

Fashion Closet: J’amemme
У новій рубриці Fashion Closet розповідаємо про бренди, які зарекомендували себе з найкращого боку. І сьогодні це український бренд J’amemme. В рамках рубрики ми підготували змістовний огляд на тему складання списку бажаних виробів від J'amemme.


ДНК бренду J’amemme – це знамениті об'ємні рукави, незвичайний асиметричний крій, геометрична силуетність ліній, затягнуті талії та, звичайно ж, пліссе різних форм.


Струнка багатошарова спідниця наповнює образ романтикою і легкістю, сукні з пухкими рукавами і незвичайними пліссе підкреслюють жіночність кожного руху, а пишні блузи роблять тіло ще більш тендітним і витонченим.


Палітра колекції складається із приглушених натуральних тонів із вкрапленнями яскраво-жовтого, лілового та неонового зеленого тонів.


"Я ніколи не використовую прямих стилістичних цитат, і в цій колекції також закладено фьюжн елементів традиційного японського костюма та деталей оздоблення європейського середньовіччя, наприклад, кейпи та довгі рукавички", - каже Юлія Ярмолюк, дизайнер бренду.


Утеплена частина колекції – експерименти бренду зі стібкою. Продовжуючи починання попереднього сезону, дизайнер використовує натуральний льон. Завдяки йому пальто-халат та костюм із шортами мають зігрівальні властивості, а незвичайна фактура створюється завдяки стібці у формі хмар.


Колекція також доповнена костюмами зі стьобаної еко-шкіри, а також сукнями з тонкої вовни з рукавами-кімоно.


Comentarios


bottom of page