top of page

Fashion Closet: Фаїна ТедеєваНова героїня рубрики Fashion Closet засновниця студії інтер'єрного дизайну IMAGEHOUSE та інфлюенсер Фаїна Тедеєва.


За дівчиною слідкує понад двадяцяти тисяч фоловерів, і ми — серед них: стримані образи з базовими пальто, трикотажем нюдових відтінків та базовими джинсами, відмінне поєднання люксу та мас-маркету — образи Фаїни надихають.
Стиль Фаїни дійсно заслуговує на похвалу. Вона сміливо доповнює у свій щоденний гардероб тренди та завжди виглядає дивовижно. На ньому чудово виглядають як класичні плаття, так і спортивні костюми.На знімках кожного свого образу Фаїна відзначає облікові записи брендів, щоб користувачі могли клікнути і перейти за посиланням. Fashion Talksss відібрав 5 речей героїні, які мають бути у будь-якому гардеробі.
Фаїна завжди виглядає бездоганно. Її образи продумані до найменших деталей, і в них ніколи не знайдеш нічого зайвого. Тільки дуже хочеться, щоб будь-які брюки чи сукня сиділи на тобі так само ідеально, як на шикарнихх ногах Фаїни.
Стиль Фаїни завжди витончений, вишуканий та жіночний. Це легке ставлення до речей та моди не може не викликати щиру симпатію та захоплення.


Перелік моделей суконь у Фаїни дуже великий: тут і облягаючі, і шовкові сукні, і елегантні сукні-футляри, і грайливі літні сукні з оригінальними принтами.

Фаїна знає, як виглядати на висоті завжди і за будь-яких умов. Як їй це вдається? Секрет у тому, що Фаїна ніколи не замикається в рамки одного стилю, якщо класика — то не нудна, якщо спорт — жіночний. Фаїна Тедеєва одна з небагатьох, кому вдається балансувати, бути різною, не боятися експериментів та завжди виглядати ефектно. Надихаємось!

Comentarios


bottom of page