top of page

Fashion Closet: Олена РеваНова героїня рубрики Fashion Closet засновниця та дизайнер бренду ELENAREVA Олена Рева.


За дівчиною слідкує понад шести тисяч фоловерів, і ми — серед них: стримані образи з базовими пальто, трикотажем нюдових відтінків та базовими джинсами, відмінне поєднання люксу та мас-маркету — образи Олени надихають.


Стиль Олени дійсно заслуговує на похвалу. Вона сміливо доповнює у свій щоденний гардероб тренди та завжди виглядає дивовижно. На ньому чудово виглядають як класичні плаття, так і спортивні костюми.


На знімках кожного свого образу Олени відзначає облікові записи брендів, щоб користувачі могли клікнути і перейти за посиланням. Fashion Talksss відібрав 5 речей героїні, які мають бути у будь-якому гардеробі.

Олена завжди виглядає бездоганно. Її образи продумані до найменших деталей, і в них ніколи не знайдеш нічого зайвого. Тільки дуже хочеться, щоб будь-які брюки чи сукня сиділи на тобі так само ідеально, як на шикарнихх ногах Олени.
Стиль Олени завжди витончений, вишуканий та жіночний. Це легке ставлення до речей та моди не може не викликати щиру симпатію та захоплення.

Перелік моделей суконь у Олени дуже великий: тут і облягаючі, і шовкові сукні, і елегантні сукні-футляри, і грайливі літні сукні з оригінальними принтами.

Олена знає, як виглядати на висоті завжди і за будь-яких умов. Як їй це вдається? Секрет у тому, що Олена ніколи не замикається в рамки одного стилю, якщо класика — то не нудна, якщо спорт — жіночний. Олена Рева одна з небагатьох, кому вдається балансувати, бути різною, не боятися експериментів та завжди виглядати ефектно. Надихаємось!
Comments


bottom of page