top of page

Fashion Closet: салон весільних та вечірніх суконь Blonde&Bride
У центрі Києва, у затишному Музейному провулку є вітрина, від якої просто не відірвати погляд. За склом – тематичні стильні композиції, в центрі яких розкішні весільні сукні з довгими шлейфами та ексклюзивним декором. Це весільний простір Blonde&Bride, переступивши поріг якого, кожен потрапляє в особливий світ. Світ розкоші, стилю, кохання та висококласного сервісу.

Головна особливість Blonde&Bride – це те, що тут можна зібрати повноцінний весільний образ! Від бездоганних дизайнерських суконь та взуття до ексклюзивних прикрас, від стильних комплектів білизни та боді до ідеальної фати. Багато різних моделей дає нареченим можливість вибрати саме ті деталі образу, про які вони мріяли, а стилісти весільного простору допоможуть їх гармонійно скомбінувати.
У Blonde&Bride різноманітність весільної сукні настільки величезна, що вибирати можна нескінченно довго. Мінімалізм і сукні з великою кількістю аплікацій, намистин і паєток, вишукана класика, розкішні сукні в підлогу та ефектні асиметричні фасони. Варіантів у Blonde&Bride достатньо, щоб кожна наречена мала можливість висловити свою індивідуальність та наголосити на унікальній красі!
Якщо ви у пошуках випускної сукні, то у Blonde&Bride ви впевнено знайдете свій ідеальний варіант.
Blonde&Bride – це неймовірно атмосферний простір з лояльною ціновою політикою, м'якими диванами та величезними дзеркалами. Кожна деталь простору продумана до дрібниць.
«Blonde&Bride – це моє обличчя, мої думки, мої бажання та моє кохання, – зізнається засновниця салону Олена. – Тому повторити його ніхто не зможе ніколи. Більше того, ми єдиний весільний простір в Україні з таким рівнем сервісу, з такою командою, яка працює 24/7, щоб наші наречені були щасливими!».
В наявності в просторі - більше 200 весільних і вечірніх моделей, тому, прийшовши в Blonde&Bride, кожна наречена зможе знайти саме особливе плаття, про яке мріяла!Comments


bottom of page