top of page

Fashion Closet: Анна Галебах
Нова героїня рубрики Fashion Closet стиліст та fashion-інфлюенсер Анна Галебах.


За дівчиною слідкує понад п'ятидесяти тисяч фоловерів, і ми — середних: стримані образи з базовими пальто, трикотажем нюдових відтінківтабазовими джинсами, відмінне поєднання люксу та мас-маркету — Анни надихають.
Стиль Анни дійсно заслуговує на похвалу. Вона сміливо доповнює у свій щоденний гардероб тренди та завжди виглядає дивовижно. На ньому чудово виглядають як класичні плаття, так іспортивні костюми.На знімках кожного свого образу Анна відзначає облікові записибрендів, щоб користувачі могли клікнути і перейти за посиланням. Fashion Talksss відібрав 5 речей героїні, які мають бути у будь-якому гардеробі.
Анна завжди виглядає бездоганно. Її образи продуманідонайменших деталей, і в них ніколи не знайдеш нічого зайвого. Тільки дуже хочеться, щоб будь-які брюки чи сукня сиділи на тобі так само ідеально, як на шикарнихх ногах Анни.
Стиль Анни завжди витончений, вишуканий та жіночний. Це легке ставлення до речей та моди не може не викликати щиру симпатію та захоплення.
Анна знає, як виглядати на висоті завжди і за будь-яких умов. Якїй це вдається? Секрет у тому, що Анна ніколи не замикається в рамки одного стилю, якщо класика — то не нудна, якщо спорт — жіночний. Анна одна з небагатьох, кому вдається балансувати,бути різною, не боятися експериментів та завжди виглядати ефектно. Надихаємось!
Comentarios


bottom of page