top of page

Fashion Closet: Анастасія СлічнаНова героїня рубрики Fashion Closet fashion засновниця та дизайнер бренду La Mare Анастасія Слічна.


За дівчиною слідкує понад дванядцяти тисяч фоловерів, і ми — серед них: стримані образи з базовими пальто, трикотажем нюдових відтінків та базовими джинсами, відмінне поєднання люксу та мас-маркету — образи Анастасії надихають.
Стиль Анастасії дійсно заслуговує на похвалу. Вона сміливо доповнює у свій щоденний гардероб тренди та завжди виглядає дивовижно. На ній чудово виглядають як класичні плаття, так і спортивні костюми.


На знімках кожного свого образу Анастасія відзначає облікові записи брендів, щоб користувачі могли клікнути і перейти за посиланням. Fashion Talksss відібрав 5 речей героїні, які мають бути у будь-якому гардеробі.

Анастасія завжди виглядає бездоганно. Її образи продумані до найменших деталей, і в них ніколи не знайдеш нічого зайвого.


Стиль Анастасії завжди витончений, вишуканий та жіночний. Це легке ставлення до речей та моди не може не викликати щиру симпатію та захоплення.

Анастасія знає, як виглядати на висоті завжди і за будь-яких умов. Як їй це вдається? Секрет у тому, що Анастасія ніколи не замикається в рамки одного стилю, якщо класика — то не нудна, якщо спорт — жіночний. Анастасія Слічна одна з небагатьох, кому вдається балансувати, бути різною, не боятися експериментів та завжди виглядати ефектно. Надихаємось!Comments


bottom of page