top of page

Fashion Closet: Санта ДімопулосНова героїня рубрики Fashion Closet засновниця Gold Vintage Concept Store та Welness Bar, переможниця «Танці з зірками», інфлюєнсерка Санта Дімопулос
За дівчиною слідкує понад шістсот тисяч фоловерів, і ми — середних: стримані образи з базовими пальто, трикотажем нюдових відтінків та базовими джинсами — образи Санти надихають.
Стиль Санти дійсно заслуговує на похвалу. Вона сміливо доповнює у свій щоденний гардероб тренди та завжди виглядає дивовижно. На ній чудово виглядають як класичні плаття, так і спортивні костюми.
Санта завжди виглядає бездоганно. Її образи продумані до найменших деталей, і в них ніколи не знайдеш нічого зайвого. Тільки дуже хочеться, щоб будь-які брюки чи сукня сиділи на тобі так само ідеально, як на шикарнихх ногах Санти.
Стиль Санти завжди витончений, вишуканий та жіночний. Це легке ставлення до речей та моди не може не викликати щиру симпатію та захоплення.
Санта знає, як виглядати на висоті завжди і за будь-яких умов. Якїй це вдається? Секрет у тому, що Санта ніколи не замикається в рамки одного стилю, якщо класика — то не нудна, якщо спорт — жіночний. Санта одна з небагатьох, кому вдається балансувати,бути різною, не боятися експериментів та завжди виглядати ефектно. Надихаємось!Comments


bottom of page