top of page

Etnodim презентує художню колекцію вишиванок
Казимир Малевич, Олександра Екстер, Іван-Валентин Задорожний, Олександр Саєнко, Іван Приходько, Юлія Гушул, Ганна Собачко-Шостак, Василь Корчинський — герої нової колекції головного українського бренду вишиванок Etnodim.


Вишиванки завжди говорили про почуття та цінності українців: Дерево життя, родючість землі, чоловічу і жіночу сили. Час іде, цінності залишаються, але вони набувають нових образів і сенсів. Etnodim створює вишиванки нашого часу і своїми орнаментами говорить про сучасну Україну. В колекціях бренду є вишиванки, присвячені Розстріляному Відродженню, Криму, Квітам України, київським каштанам і унікальній українській мозаїці.

Нині Etnodim презентує нову історію, натхненну Мистецькою спадщиною України. У ній відроджуються і знаходять нове, сучасне прочитання мотиви й візерунки, закарбовані в генетичній памʼяті кожного українця — роботи художників, які прославляли і продовжують прославляти нашу країну у світі.


До художньої колекції увійшли сім вишитих суконь, шість вишиванок і лляна камізелька — у кожній з них збережений почерк, особлива стилістика і кольори автора, якому вона присвячена.


Лляний сарафан з аплікацією та вишивкою Malevych нагадує роботи Казимира Малевича, який працював у стилі супрематизму. Прямі геометричні фігури добре прослідковуються у верхній частині виробу та по низу сарафану.

Comments


bottom of page